Zeleni remijem u Odranskom Obrežu otvorili niz pripremnih ogleda

U prvoj pripremnoj utakmici za novo prvenstvo 3.HNL Središte naši seniori danas su remizirali 1:1 u Odranskom Obrežu u srazu s domaćim Dinamom, članom 4.HNL Središte. Strijelac za Zelene bio je Cvitanović u 73.minuti. Cvitanović je predvodio niz novih igrača u dresu našeg kluba kojima je trener Boris Perković danas dao priliku poput Čavara, asistenta kod jedinog našeg gola danas, Mašića i Ramadanija. Od standardnih igrača iz prošle sezone Perković je danas imao na raspolaganju vratara Jelavića, Baničeka, kapetana Lovrića, Vučaka, Dolovčaka, Korečića i Abramovića. Bio je tu i povratnik u naše redove Leonardo Papić, kao i mladi Medarević koji je proljetos skupljao prve minute u seniorskom nogometu. Nakon prvog dijela, odigranog po vrlo toplom vremenu, bez pogodaka i puno prigoda na igralištu SRC Krčevine, uslijedio je puno sadržajniji nastavak u kojem su sijevale prigode na obje strane. Zeleni su najbolji dio utakmice predveli između 60. i 75.minute kada se razmahala naša vezna linija i prodorni Abramović i Cvitanović i kada su propustili prigode dočekati završnicu utakmice s većom razlikom od 1:0. U 86.minuti domaći su izborili kazneni udarac i realizirali ga golom Halame za, kako se pokazalo, konačnih 1:1. Idući test Zelenih je gostovanje kod ligaškog rivala Ponikvi u subotu, 31.srpnja.

FOTO: Detalj iz današnjeg prijateljskog ogleda u Odranskom Obrežu, Korečić u naletu prema golu domaćih u čijim je redovima jednu od glavnih rola imao Josip Ćorić, negdašnji igrač zagrebačkog Dinama, Lokomotive i Širokog Brijega