3.HNL SREDIŠTE SEZONA 2019./20.

3.HNL SREDIŠTE

PosTimPWDLFAGDPts
1Vinogradar15111329141534
2Kurilovec157622416827
3Maksimir158342822627
4Mladost158342524127
5Gaj Mače156362521421
6Zagorec156361720-321
7Jarun155552722520
8Ponikve155551918120
9Lučko155462122-119
10Bistra154561618-217
11Špansko154561621-517
12Vrapče153752124-316
13Dugo Selo154472024-416
14Vrbovec155372224-215
15Trnje153662026-615
16HAŠK154381228-1615
17XXXXXXXXXXXX00000000

RASPORED I REZULTATI PROLJETNOG DIJELA PRVENSTVA

16. kolo

29.02.2020. 15:00

                                    Mladost – Dugo Selo

                                      Gaj Mače – Lučko

                                     Ponikve – Kurilovec

                                      HAŠK – Vrbovec

                                  Špansko – Vinogradar

                                         Bistra – Vrapče

                                          Zagorec – Trnje

                                        Jarun – Maksimir

17.KOLO 

7.ožujka u 15.30 sati

Jarun – Mladost  
Maksimir – Trnje 
Zagorec – Bistra
Vrapče – Špansko
Vinogradar – HAŠK
Vrbovec – Ponikve
Kurilovec – Gaj
Lučko – Dugo Selo

18.KOLO

14.ožujka u 15.30 sati

Mladost – Lučko
Dugo Selo – Kurilovec
Gaj – Vrbovec
Ponikve – Vinogradar 
HAŠK – Vrapče
Špansko – Zagorec
Bistra – Maksimir 
Trnje – Jarun

19.KOLO

21.ožujka u 15.30 sati

Trnje – Mladost (22.ožujka u 11 sati)
Jarun – Bistra
Maksimir – Špansko 
Zagorec – HAŠK
Vrapče – Ponikve
Vinogradar – Gaj
Vrbovec – Dugo Selo
Kurilovec – Lučko  

20.kolo

28.ožujka u 16.30 sati

Mladost – Kurilovec
Lučko – Vrbovec
Dugo Selo – Vinogradar
Gaj – Vrapče
Ponikve – Zagorec
HAŠK – Maksimir
Špansko – Jarun
Bistra – Trnje

21.KOLO

4.travnja u 16.30 sati

Bistra – Mladost (5.travnja u 16.30 sati)
Trnje – Špansko
Jarun – HAŠK
Maksimir – Ponikve
Zagorec – Gaj
Vrapče – Dugo Selo
Vinogradar – Lučko
Vrbovec – Kurilovec

22.KOLO

11.travnja u 16.30 sati

Mladost – Vrbovec
Kurilovec – Vinogradar
Lučko – Vrapče
Dugo Selo – Zagorec
Gaj – Maksimir
Ponikve – Jarun
HAŠK – Trnje
Špansko – Bistra

23.KOLO

15.travnja u 16.30 sati

Špansko – Mladost
Bistra – HAŠK
Trnje – Ponikve
Jarun – Gaj
Maksimir – Dugo Selo
Zagorec – Lučko
Vrapče – Kurilovec
Vinogradar – Vrbovec

24.KOLO

18.travnja u 16.30 sati

Mladost – Vinogradar 
Vrbovec – Vrapče
Kurilovec – Zagorec
Lučko – Maksimir
Dugo Selo – Jarun
Gaj – Trnje 
Ponikve – Bistra 
HAŠK – Špansko

25.KOLO

25.travnja u 17 sati

HAŠK – Mladost
Špansko – Ponikve
Bistra – Gaj
Trnje – Dugo Selo
Jarun – Lučko
Maksimir – Kurilovec
Zagorec – Vrbovec
Vrapče – Vinogradar

26.KOLO

2.svibnja u 17 sati

Mladost – Vrapče
Vinogradar – Zagorec
Vrbovec – Maksimir
Kurilovec – Jarun
Lučko – Trnje
Dugo Selo – Bistra
Gaj – Špansko
Ponikve – HAŠK

27.KOLO

6.svibnja u 17 sati

Ponikve – Mladost 
HAŠK – Gaj
Špansko – Dugo Selo
Bistra – Lučko
Trnje – Kurilovec
Jarun – Vrbovec
Maksimir – Vinogradar
Zagorec – Vrapče

28.KOLO

9.svibnja u 17.30 sati

Mladost – Zagorec
Vrapče – Maksimir
Vinogradar – Jarun
Vrbovec – Trnje 
Kurilovec – Bistra
Lučko – Špansko
Dugo Selo – HAŠK
Gaj – Ponikve

29.KOLO

16.svibnja u 17.30 sati

Gaj – Mladost 
Ponikve – Dugo Selo
HAŠK – Lučko
Špansko – Kurilovec
Bistra – Vrbovec
Trnje – Vinogradar
Jarun – Vrapče
Maksimir – Zagorec

30.KOLO

23.svibnja u 17.30 sati

Mladost – Maksimir
Zagorec – Jarun
Vrapče – Trnje
Vinogradar – Bistra
Vrbovec – Špansko
Kurilovec – HAŠK
Lučko – Ponikve
Dugo Selo – Gaj