U jednoj od posljednjih provjera uoči početka Međužupanijske lige Središte Mladost je na svom stadionu savladala županijskog ligaša Slogu Maris s 5:2. Trener Šeperac izveo je početni sastav: Tolušić, Baćan, Tomić, R.Helešy, Barišić, Pavković, Lovrić, Maglaić, Baća, Perušić i Delač. Poveli smo golom Maglaića u 10.minuti, poravnao je Šimunović u 21.minuti. S tim rezultatom otišlo se na odmor. U nastavku u igru su ušli Kovačević, Krovinović, Pranjić, Peškir i Teofanović. Prednost ‘zelenima’ vraća Krovinović u 46.minuti, no ponovo je na drugoj strani mrežu domaćih zatresao Šimunović u 58.minuti za 2:2. U finišu Perušić postiže gol za 3:2 u 80.minuti, Lovrić je tri minute kasnije povisio na 4:2, a konačni rezultat postavio je Pranjić u 86.minuti. (16.8.)