Utakmica 1.kola Međuzupanijske lige Središte počela je pred stotinjak gledatelja na znak suca Ivana Kumpara iz Stubičkih Toplica. Igra se na odlično pripremljenom travnjaku po toplom vremenu. Zeleni su krenuli u sastavu Kovačević-Baćan, Teofanovic, R.Helesy, Barišić-Lovrić, Pavković, Maglaic, Perušić-Banicek, V.Helesy. Zelina igra u formaciji Pintar-Vojnović, Mladicek, Primorac, Posavec-Mikulinec, Durec, Ovčar, Hrupec-Matošević, Krezo. . 1:0 za Mladost! U 14.minuti Banicek je na asistenciju Perušića izbio sam ispred vratara domaćih Pintara, udarac Baneta golman brani ali sve je ispratio Valentino Helesy i iz blizine zatresao mrežu. Žuti kartoni za Ivana Lovrića i Renata Helesyja. U 35.minuti velika prilika za Zelinu, Krezo s peterac šutira, Kovačević izvrsno brani. Još nekoliko pohoda Zeline do odmora ali bez opasnosti za gol Zelenih. Poluvrijeme – 1:0 za Zelene. Počeo je drugi dio utakmice, dvije zamjene kod Zelenih, Jandrić umjesto Perušića, Baća umjesto Maglaica. U 61.minuti kazneni udarac za Mladost izborio je Jandrić. S bijele točke siguran je Lovrić i to je 0:2. Treca zamjena kod Zelenih, Krovinovic umjesto Valentina Helesyja. Do kraja Mladost je sačuvala stečenu prednost. Pobjeda 2:0. Bravo Zeleni!