TREĆA HNL

3.NL CENTAR SEZONA 2023./24.

JESENSKI DIO

3.HNL SREDIŠTE 2021./22.

PosTimPWDLFAGDPts
1Segesta17113340162436
2Maksimir17102541202132
3Gaj Mače1795336211532
4Lukavec1787230221031
5Lučko1794424141031
6Trešnjevka178633426830
7Dinamo (00)179262527-229
8Vrapče 179083228427
9Kurilovec178362827127
10Ponikve177462226-425
11HAŠK1761103029119
12Zagorec1761102631-519
13Samobor175481826-819
14Bistra1751111932-1316
15Mladost174491631-1516
16Zelina1743103141-1015
17Sava (SS)1734101228-1613
18Tondach1734102342-1913

18.KOLO

Subota, 2.ožujka u 15.30 sati

PETRINJA: Mladost – Tondach
KRAPINA: Zagorec – Zelina
ZAGREB: Maksimir – Lukavec
Ponikve – Trešnjevka
Vrapče – Bistra
Lučko – Sava Strmec
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Segesta
VELIKA GORICA: Kurilovec – HAŠK

Nedjelja, 3.ožujka u 11 sati

MAČE: Gaj – Samobor   

19.KOLO 

Subota, 9.ožujka u 15.45 sati

PETRINJA: Mladost – Dinamo (OO)
ZAGREB: Trešnjevka – Kurilovec
                      HAŠK – Lučko 
                      Maksimir – Bistra
SAMOBOR: Samobor – Vrapče
VELIKA GORICA: Lukavec – Zagorec
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Segesta
BEDEKOVČINA: Tondach – Ponikve

Nedjelja, 10.ožujka u 15.45 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava Strmec – Kurilovec

20.KOLO Subota, 17.ožujka u 16 sati

ZAGREB: Ponikve – Mladost 
                   Maksimir – Samobor
                   Vrapče – Sava Strmec
                   Lučko – Trešnjevka 
SISAK: Segesta – Lukavec
BEDEKOVČINA: Tondach – Kurilovec
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Zelina
KRAPINA: Zagorec – Bistra

Nedjelja, 17.ožujka u 11 sati

MAČE: Gaj – HAŠK

21.KOLO  Subota, 23.ožujka u 16 sati

PETRINJA: Mladost – Kurilovec 
ZAGREB: Trešnjevka – Gaj
                   HAŠK – Vrapče
                   Ponikve – Dinamo (OO)
BEDEKOVČINA: Tondach – Lučko
SAMOBOR: Samobor – Zagorec 
VELIKA GORICA: Lukavec – Zelina

Nedjelja, 24.ožujka u 16 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Maksimir
BISTRA: Bistra – Segesta 

22.KOLO 

Subota, 30.ožujka u 16 sati

ZAGREB: Lučko – Mladost
                   Maksimir – HAŠK
                   Vrapče – Trešnjevka
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ponikve
SISAK: Segesta – Samobor
MAČE: Gaj – Tondach
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ponikve
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Bistra
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Lukavec

23.kolo

Subota, 6.travnja u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Gaj
ZAGREB: Ponikve – Lučko
                  Trešnjevka – Maksimir
                  HAŠK – Zagorec
SAMOBOR: Samobor – Zelina
BEDEKOVČINA: Tondach – Vrapče
VELIKA GORICA: Kurilovec – Dinamo (OO)

Nedjelja, 7.travnja u 17 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Segesta
BISTRA: Bistra – Lukavec

24.kolo

Subota, 13.travnja u 17 sati

ZAGREB: Vrapče – Mladost
                  Lučko – Kurilovec
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Bistra
LUKAVEC: Lukavec – Samobor
KRAPINA: Zagorec – Trešnjevka
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Sava Strmec
SISAK: Segesta – HAŠK
BEDEKOVČINA: Tondach – Maksimir

Nedjelja, 14.travnja u 17 sati 
MAČE: Gaj – Ponikve

25.KOLO

Srijeda, 17.travnja u 17.15 sati

PETRINJA: Mladost – Maksimir
ZAGREB: Lučko – Dinamo (OO) 
                   Ponikve – Vrapče
                   Trešnjevka – Segesta 
                   HAŠK – Zelina
VELIKA GORICA: Kurilovec – HAŠK
BEDEKOVČINA: Tondach – Zagorec
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Lukavec
SAMOBOR: Samobor – Bistra

26.KOLO

Subota, 20.travnja u 17.15 sati

KRAPINA: Zagorec – Mladost
ZAGREB: Maksimir – Ponikve
                   Vrapče – Kurilovec
                  Lučko – Gaj
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Samobor
VELIKA GORICA: Lukavec – HAŠK
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Trešnjevka
BEDEKOVČINA: Tondach – Segesta

Nedjelja, 21.travnja u 17.15 sati
BISTRA: Bistra – Sava Strmec 

27.kolo 

Subota, 27.travnja u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Segesta
ZAGREB: Ponikve – Zagorec
                   Trešnjevka – Lukavec
                   HAŠK – Bistra
                   Lučko – Vrapče
VELIKA GORICA: Kurilovec – Maksimir
BEDEKOVČINA: Tondach – Zelina 

Nedjelja, 28.travnja u 11 sati
MAČE: Gaj – Dinamo (OO)
u 17 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Samobor 

28.kolo 

Srijeda, 1.svibnja u 17.30 sati

SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Mladost
ZAGREB: Maksimir – Lučko
                   Vrapče – Gaj
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Sava Strmec
SAMOBOR: Samobor – HAŠK
SISAK: Segesta – Ponikve
KRAPINA: Zagorec – Kurilovec
BEDEKOVČINA: Tondach – Lukavec
BISTRA: Bistra – Trešnjevka

29.kolo

Subota, 4.svibnja u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Lukavec
ZAGREB: Lučko – Zagorec
                   Ponikve – Zelina
                   Trešnjevka – Samobor
                   HAŠK – Sava Strmec
                    Vrapče – Dinamo (OO)
VELIKA GORICA: Kurilovec – Segesta
BEDEKOVČINA: Tondach – Bistra

Nedjelja, 5.svibnja u 11 sati

MAČE: Gaj – Maksimir

30.kolo

Subota, 12.svibnja u 17.30 sati

ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – HAŠK
SAMOBOR: Samobor – Tondach
LUKAVEC: Lukavec – Ponikve
SISAK: Segesta – Lučko
ZAGREB: Maksimir – Vrapče
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Kurilovec

Nedjelja, 13.svibnja u 17.30 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Trešnjevka
BISTRA: Bistra – Mladost 

31.kolo

Srijeda, 15.svibnja u 17.45 sati

PETRINJA: Mladost – Samobor
ZAGREB: Maksimir – Dinamo (OO)
                   Vrapče – Zagrorec
                   Lučko – Zelina
                   Ponikve – Bistra
                    Trešnjevka – HAŠK
MAČE: Gaj – Segesta
BEDEKOVČINA: Tondach – Sava Strmec
VELIKA GORICA: Kurilovec – Lukavec

32.kolo 

Subota, 18.svibnja u 18 sati

ZAGREB: HAŠK – Tondach
SAMOBOR: Samobor – Tondach
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Gaj
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Trešnjevka
VELIKA GORICA: Lukavec – Lučko
SISAK: Segesta – Lučko
KRAPINA: Zagorec – Maksimir

Nedjelja, 19.svibnja u 18 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Mladost 
BISTRA: Bistra – Kurilovec

33.kolo 

Subota, 25.svibnja u 18 sati

PETRINJA: Mladost – HAŠK
ZAGREB: Lučko – Bistra
                   Vrapče – Zelina 
                   Ponikve – Sava Strmec
                   Maksimir – Segesta
VELIKA GORICA: Kurilovec – Samobor
MAČE: Gaj – Lukavec
BEDEKOVČINA: Tondach – Trešnjevka
KRAPINA: Zagorec – Dinamo (OO)

34.kolo

Subota, 1.lipnja u 18 sati

ZAGREB: Trešnjevka – Mladost 
                   HAŠK – Ponikve
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Tondach
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Kurilovec
SAMOBOR: Samobor – Lučko
BISTRA: Bistra – Gaj
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Maksimir
VELIKA GORICA: Lukavec – Vrapče
SISAK: Segesta – Zagorec

 

1.KOLO

Petak, 25.kolovoza u 17.30 sati

SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Zagorec  0:2

Subota, 26.kolovoza u 17.30 sati

BEDEKOVČINA: Tondach – Mladost      1:0
SAMOBOR: Samobor – Gaj                    0:2
VELIKA GORICA: Lukavec – Maksimir   3:0
SISAK: Segesta – Dinamo (OO)             6:0
ZAGREB: HAŠK – Kurilovec                    3:0
                    Trešnjevka – Ponikve           3:3

Nedjelja, 27.kolovoza u 17.30 sati

BISTRA: Bistra – Vrapče                           3:2
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Lučko    0:2

2.KOLO

Subota, 2.rujna u 17.15 sati

ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Mladost     1:0
KRAPINA: Zagorec – Lukavec                      4:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Trešnjevka     2:2
SISAK: Segesta – Zelina                                6:2
ZAGREB: Lučko – HAŠK                                0:1
                   Ponikve – Tondach                       2:1
                   Vrapče – Samobor                        2:0
                   Bistra – Maksimir                          0:2                  

Nedjelja, 3.rujna u 11 sati

MAČE: Gaj – Sava Strmec                              2:0

3.KOLO

Subota, 9.rujna u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Ponikve                    2:0
ZAGREB: HAŠK – Gaj                                 2:0
                    Trešnjevka – Lučko                  0:1 
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Dinamo (OO)  3:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Segesta           1:1
SAMOBOR: Samobor – Maksimir                  1:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Tondach          2:4        

Nedjelja, 10.rujna u 17 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Vrapče       1:2
BISTRA: Bistra – Zagorec                                0:1

4.KOLO

Srijeda, 13.rujna u 17 sati

VELIKA GORICA: Kurilovec – Mladost         6:0
KRAPINA: Zagorec – Samobor                     3:2
MAČE: Gaj – Trešnjevka                                2:2
ZAGREB: Vrapče – HAŠK                             2:1
                  Maksimir – Sava                           6:0
                   Lučko – Tondach                          2:1
SISAK: Segesta – Bistra                                 3:1
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Ponikve        1:2
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Lukavec         0:0

5.KOLO

Subota, 16.rujna u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Lučko                    0:0
ZAGREB: HAŠK – Maksimir                      2:3
                   Trešnjevka – Vrapče              2:1
                    Ponikve – Kurilovec               0:2
SAMOBOR: Samobor – Segesta              1:1
BEDEKOVČINA: Tondach – Gaj                2:2

Nedjelja, 17.rujna u 17 sati

BISTRA: Bistra – Zelina                            2:2
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Zagorec  2:0

6.KOLO

Subota, 23.rujna u 16.45 sati

KRAPINA: Zagorec – HAŠK                        1:0
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Kurilovec    3:1
ZAGREB: Lučko – Ponikve                           3:0
                   Maksimir – Trešnjevka                0:1
                   Vrapče – Tondach                       3:1
SISAK: Segesta – Sava                                2:0
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Samobor      4:0
VELIKA GORICA: Lukavec – Bistra             2:1

Nedjelja, 24.rujna u 11 sati

MAČE: Gaj – Mladost                                  4:0

7.KOLO 

Subota, 30.rujna u 16.45 sati

PETRINJA: Mladost – Vrapče              1:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Lučko    1:0
BEDEKOVČINA: Tondach – Maksimir   1:5
ZAGREB: HAŠK – Segesta                    0:1
                   Trešnjevka – Zagorec          4:2         
                    Ponikve – Gaj                     0:0
SAMOBOR: Samobor – Lukavec           2:0

Nedjelja, 1.listopada u 16.45

BISTRA: Bistra – Dinamo (OO)             2:1
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Zelina   3:1

8.KOLO

Srijeda, 4.listopada u 16.30 sati

ZAGREB: Maksimir – Mladost                 5:0
                   Vrapče – Ponikve                  3:0
KRAPINA: Zagorec – Tondach                4:1
SISAK: Segesta – Trešnjevka                 6:1
BISTRA: Bistra – Samobor                     2:0
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Lučko   2:1
MAČE: Gaj – Kurilovec                           2:1
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – HAŠK     1:2
VELIKA GORICA: Lukavec – Sava         3:0 

9.KOLO

Subota, 7.listopada u 16.15 sati

PETRINJA: Mladost – Zagorec               2:1
SISAK: Segesta – Tondach                    3:0
SAMOBOR: Samobor – Dinamo (OO)   2:3
VELIKA GORICA: Kurilovec – Vrapče    2:1
ZAGREB: HAŠK – Lukavec                    2:3
                    Trešnjevka – Zelina            4:3
                     Ponikve – Maksimir            0:0

Nedjelja, 8.listopada u 11 sati

MAČE: Gaj – Lučko                                 1:1
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Bistra  2:0

10.KOLO

Subota, 14.listopada u 16 sati

SISAK: Segesta – Mladost           1:0
SAMOBOR: Samobor – Sava      1:1
BISTRA: Bistra – HAŠK                2:1
KRAPINA: Zagorec – Ponikve       2:3
ZAGREB: Vrapče – Lučko              2:0
                   Maksimir – Kurilovec    5:0 
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Gaj   0:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Trešnjevka  0:0
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Tondach   4:1

11.KOLO

Subota, 21.listopada u 15.45 sati

PETRINJA: Mladost – Zelina                  2:0
VELIKA GORICA: Lukavec – Tondach  4:1      
VELIKA GORICA: Kurilovec – Zagorec  2:1
ZAGREB: Lučko – Maksimir                   1:1
HAŠK – Samobor                                    5:2  
Trešnjevka – Bistra                                  4:0
Ponikve – Segesta                                   2:1

Nedjelja, 22.listopada u 11 sati

MAČE: Gaj – Vrapče                                5:2
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Dinamo (OO)  0:1

12.KOLO

Subota, 28.listopada u 15.30 sati

VELIKA GORICA: Lukavec – Mladost        2:1
KRAPINA: Zagorec – Lučko                       2:3
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Ponikve      2:2
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Vrapče      2:1
SISAK: Segesta – Kurilovec                       2:1 
SAMOBOR: Samobor – Trešnjevka           4:1
ZAGREB: Maksimir – Gaj                            3:0

Nedjelja, 29.listopada u 14.30 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – HAŠK   0:3
BISTRA: Bistra – Tondach                         2:1

13.KOLO

Subota, 4.studenoga u 14.30 sati

PETRINJA: Mladost – Bistra     2:1
MAČE: Gaj – Zagorec                7:1
ZAGREB: Vrapče – Maksimir    1:2
Lučko – Segesta                        3:0  
HAŠK – Dinamo (OO)                1:2
Trešnjevka – Sava                      0:0
Ponikve – Lukavec                     1:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Zelina    3:2
BEDEKOVČINA: Tondach – Samobor   1:1

14.KOLO

Subota, 11.studenoga u 14.15 sati

SAMOBOR: Samobor – Mladost          1:0
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Maksimir  3:0
VELIKA GORICA: Lukavec – Kurilovec     2:2
ZAGREB: HAŠK – Trešnjevka                  1:2
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Lučko       0:2
SISAK: Segesta – Gaj                              2:1
KRAPINA: Zagorec – Vrapče                   1:2

Nedjelja, 12.studenoga u 14.15 sati

BISTRA: Bistra – Ponikve                       0:2
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Tondach  2:2

15.KOLO

Nedjelja, 19.studenoga u 14 sati

PETRINJA: Mladost – Sava                 2:2
ZAGREB: Ponikve – Samobor              0:1
Lučko – Lukavec                                   2:2
Vrapče – Segesta                                 3:1
Trešnjevka – Dinamo (OO)                   3:0
Maksimir – Zagorec                               2:1
BEDEKOVČINA: Tondach – HAŠK       3:0
MAČE: Gaj – Zelina                               3:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Bistra     2:0

16.KOLO

Subota, 25.studenoga u 13.45 sati

ZAGREB: HAŠK – Mladost     3:3
Trešnjevka – Tondach              4:0
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Zagorec  1:0
SISAK: Segesta – Maksimir         4:0
SAMOBOR: Samobor – Kurilovec   0:0
VELIKA GORICA: Lukavec – Gaj     1:1
SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Vrapče  3:1

Nedjelja, 26.studenoga u 13.45 sati

BISTRA: Bistra – Lučko                  1:2
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Ponikve  0:1

17.kolo

Subota, 2.prosinca u 13.30 sati

PETRINJA: Mladost – Trešnjevka    1:1
ZAGREB: Maksimir – Zelina              7:2
Vrapče – Lukavec                              2:3
Lučko – Samobor                               1:0
Ponikve – HAŠK                                  4:3
VELIKA GORICA: Kurilovec – Sava   1:0
KRAPINA: Zagorec – Segesta             0:0
BEDEKOVČINA: Tondach – Dinamo (OO)   2:2

Nedjelja, 3.prosinca u 11 sati

MAČE: Gaj – Bistra                           3:2

 

 

 

 

 

3.NL CENTAR SEZONA 2022./23.

LJESTVICA

 

3.HNL SREDIŠTE 2021./22.

PosTimPWDLFAGDPts
1Segesta17113340162436
2Maksimir17102541202132
3Gaj Mače1795336211532
4Lukavec1787230221031
5Lučko1794424141031
6Trešnjevka178633426830
7Dinamo (00)179262527-229
8Vrapče 179083228427
9Kurilovec178362827127
10Ponikve177462226-425
11HAŠK1761103029119
12Zagorec1761102631-519
13Samobor175481826-819
14Bistra1751111932-1316
15Mladost174491631-1516
16Zelina1743103141-1015
17Sava (SS)1734101228-1613
18Tondach1734102342-1913

3. NL CENTAR  SEZONA 2022./23.

PROLJETNI DIO

18.KOLO

Subota, 25.2. u 15 sati

ZAGREB: HAŠK – Kurilovec      0:0
Trešnjevka – Vrapče                      1:3
Ponikve – Lučko                              2:0
Maksimir – Karlovac                     0:2
Ravnice – Bistra                               3:1
SAMOBOR: Samobor – Segesta  2:1
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Lukavec  0:0

Nedjelja, 26.2., u 11 sati
MAČE: Gaj – Vrbovec                     3:2
u 15 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Mladost  1:0

19.KOLO

Subota, 4.3. u 15.30 sati

ZAGREB: Vrapče – Mladost  2:0
Ravnice – Dinamo (OO)         1:0
Lučko – Gaj                                4:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Lukavec  0:0
VRBOVEC: Vrbovec – Trešnjevka             1:4
KARLOVAC: Karlovac – Samobor            1:0
SISAK: Segesta – Ponikve                        0:3

Nedjelja, 4.4. u 15.30 sati
BISTRA: Bistra – Maksimir                          2:0
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – HAŠK   0:0

20.KOLO

Subota, 11.3. u 15.30 sati

PETRINJA: Mladost – Vrbovec           2:1
ZAGREB: HAŠK – Vrapče                      1:0
Trešnjevka – Lučko                                  0:1
Ponikve – Karlovac                                  1:0
Maksimir – Ravnice                                3:2
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Kurilovec   0:1
SAMOBOR: Samobor – Bistra             2:1

Nedjelja, 12.3. u 11 sati
MAČE: Gaj – Segesta                               2:0
u    15.30 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Lukavec  2:2

21.KOLO

Subota, 18.3. u 15.30 sati

ZAGREB: Lučko – Mladost          0:1
Maksimir – Dinamo (OO)            2:1
Ravnice – Samobor                         1:2
Vrapče – Lukavec                             4:0
VRBOVEC: Vrbovec – HAŠK        1:0
KARLOVAC: Karlovac – Gaj         1:0
SISAK: Segesta – Trešnjevka       1:0

Nedjelja, 19.3. u 15.30 sati
BISTRA: Bistra – Ponikve            2:0
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Kurilovec  3:4

22.KOLO

Nedjelja, 26.3. u 16 sati

PETRINJA: Mladost – Segesta   2:1
ZAGREB: HAŠK – Lučko            1:3
Trešnjevka – Karlovac                1:2
Ponikve – Ravnice                         2:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Vrapče   1:1
Lukavec – Vrbovec                         3:1
SAMOBOR: Samobor – Maksimir     4:0
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Sava (SS)   3:0

u 11 sati
MAČE: Gaj – Bistra                  2:1

23.KOLO

Srijeda, 29.3. u 16 sati

KARLOVAC: Karlovac – Mladost  4:0
ZAGREB: Maksimir – Ponikve       1:0
Ravnice – Gaj                                         1:1
Vrapče – Sava (SS)                                2:0
Lučko – Lukavec                                    0:1
SAMOBOR: Samobor – Dinamo (OO)    4:1
VRBOVEC: Vrbovec – Kurilovec        0:0
BISTRA: Bistra – Trešnjevka              2:3
SISAK: Segesta – HAŠK                         4:0

24.KOLO

Subota, 1.4. u  16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Bistra              0:1
ZAGREB: HAŠK – Karlovac                0:3
Ponikve – Samobor                                0:2
Trešnjevka – Ravnice                             0:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Lučko    0:3
Lukavec – Segesta                                   2:0
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Vrapče     1:2

Nedjelja, 2.4. u 11 sati
MAČE: Gaj – Maksimir                       2:3
u 16.30 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Vrbovec   2:0

25.KOLO

Subota, 8.4. u 16.30 sati

ZAGREB: Ravnice – Mladost          1:1
Ponikve – Dinamo (OO)                   0:3
Maksimir – Trešnjevka                     2:1
Lučko – Sava (SS)                                1:0
SAMOBOR: Samobor – Gaj              0:1
SISAK: Segesta – Kurilovec               1:0
VRBOVEC: Vrbovec – Vrapče             1:3
KARLOVAC: Karlovac – Lukavec      2:0

Nedjelja, 9.4. u 16.30 sati

BISTRA: Bistra – HAŠK                      3:0

26.KOLO

Subota, 15.4. u 16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Maksimir      4:1
ZAGREB: Vrapče – Lučko                   4:0
HAŠK – Ravnice                                       2:1
Trešnjevka – Samobor
VELIKA GORICA: Kurilovec – Karlovac  1:4
VELIKA GORICA: Lukavec – Bistra           1:1
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo (OO) – Vrbovec   3:1

Nedjelja, 16.4. u 11 sati
MAČE. Gaj – Ponikve                                      2:3
u 16.30 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Segesta   2:0

27.KOLO

Subota, 22.4. u 17 sati

SAMOBOR: Samobor – Mladost         2:2
ZAGREB: Ponikve – Trešnjevka         2:0
Maksimir – HAŠK                                     4:0
Ravnice – Lukavec                                    1:2
Lučko – Vrbovec                                          3:0
KARLOVAC: Karlovac – Sava (SS)       0:1
SISAK: Segesta – Vrapče                          1:1

Nedjelja, 23.4. u 11 sati
MAČE: Gaj – Dinamo (OO)                  0:3
u 17 sati
BISTRA: Bistra – Kurilovec               2:3

28.KOLO

Srijeda, 26.4. u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Ponikve               3:0
ZAGREB: Vrapče – Karlovac                  0:1
HAŠK – Samobor                                        3:1
Trešnjevka – Gaj                                           2:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ravnice   2:1
Lukavec – Maksimir                                        1:4
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Lučko      1:1
VRBOVEC: Vrbovec – Segesta                      1:2
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Bistra     2:0

29.KOLO

Subota, 29.4. u 17 sati

ZAGREB: Trešnjevka – Dinamo (OO)         4:0
Ponikve – HAŠK                                                 2:1
Maksimir – Kurilovec                                       1:0
Ravnice – Sava (SS)                                          0:1
KARLOVAC: Karlovac – Vrbovec                4:0
SISAK. Segesta – Lučko                                   1:3
SAMOBOR: Samobor – Lukavec                   1:0

Nedjelja, 30.4. u 11 sati
MAČE: Gaj – Mladost                                        4:2
u 17 sati
BISTRA: Bistra – Vrapče                                 1:1

30.KOLO

Subota, 6.5., u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Trešnjevka               3:3
ZAGREB: Lučko – Karlovac                          1:5
Vrapče – Ravnice                                              2:2
HAŠK – Gaj                                                            2:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Samobor     0:0
Lukavec – Ponikve                                             0:1
VRBOVEC: Vrbovec – Bistra                           0:1
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Segesta      0:1

Nedjelja, 7.5., u 17 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava (SS) – Maksimir    2:1

31.KOLO

Subota, 13.5., u 17.30 sati
PETRINJA: Mladost – Dinamo (OO)            3:3
ZAGREB: Trešnjevka – HAŠK                         0:4
Ponikve – Kurilovec                                           1:1
Maksimir – Vrapče                                              2:1
Ravnice – Vrbovec                                              3:0
SAMOBOR. Samobor – Sava (SS)                  1:3
KARLOVAC: Karlovac – Segesta                    1:0

Nedjelja, 14.5. u 11 sati
MAČE: Gaj – Lukavec                                       1:0
u 17.30 sati
BISTRA: Bistra – Lučko                                    4:2

32.KOLO

Subota, 20.5., u 17.30 sati
ZAGREB: HAŠK – Mladost                             7:1
Vrapče – Samobor                                              2:2
Lučko – Ravnice                                                   2:3
VRBOVEC: Vrbovec – Maksimir                    2:3
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Karlovac    1:4
VELIKA GORICA: Kurilovec – Gaj                2:1
Lukavec – Trešnjevka                                        3:2
SISAK: Segesta – Bistra                                    6:1

Nedjelja, 21.5., u 17.30 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Ponikve    3:2

33.KOLO

Subota, 27.5. u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Lukavec                1:2
ZAGREB: HAŠK – Dinamo (OO)             2:1
Trešnjevka – Kurilovec                              2:1
Maksimir – Lučko                                         6:3
Ravnice – Segesta                                         2:0
Ponikve – Vrapče                                          0:1
BISTRA: Bistra – Karlovac                       0:1
MAČE: Gaj – Sava (SS)                                1:2
SAMOBOR. Samobor – Vrbovec              2:3

34.KOLO

Subota, 3.6., u 17.30 sati

VELIKA GORICA: Kurilovec – Mladost
Lukavec – HAŠK
ZAGREB: Lučko – Samobor
Vrapče – Gaj
SISAK: Segesta – Maksimir
VRBOVEC: Vrbovec – Ponikve
ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Bistra
KARLOVAC: Karlovac – Ravnice
STRMEC SAMOBORSKI. Sava – Trešnjevka

 

JESENSKI DIO 

1.KOLO

Subota, 27.kolovoza u 17 sati.

VELIKA GORICA: Kurilovec – HAŠK      1:0
LUKAVEC: Lukavec – Dinamo (OO)        2:1
ZAGREB: Vrapče – Trešnjevka                   2:1
ZAGREB: Lučko – Ponikve                          2:1
SISAK: Segesta – Samobor                          1:3
VRBOVEC: Vrbovec – Gaj                             5:2
KARLOVAC: Karlovac – Maksimir           3:0

Nedjelja, 28.kolovoza 

PETRINJA: Mladost – Sava Strmec         2:1

BISTRA: Bistra – Ravnice                            0:0

 

2.KOLO

Subota, 3.rujna u 16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Vrapče     1:3
ZAGREB: Maksimir – Bistra       7:1
                   Ponikve – Segesta         1:1
                    Trešnjevka – Vrbovec   3:1
                    HAŠK – Sava                    3:1
LUKAVEC: Lukavec – Kurilovec    0:0
SAMOBOR: Samobor – Karlovac   0:1

Nedjelja, 4.rujna u 11 sati

ODRANSKI OBREŽ: Dinamo – Ravnice   1:3
MAČE: Gaj – Lučko                                      1:0

3.KOLO 

Srijeda, 7.rujna u 16.30 sati

VRBOVEC: Vrbovec – Mladost       5:2
ZAGREB: Vrapče – HAŠK                 3:0
                  Lučko – Trešnjevka            3:0
                  Ravnice – Maksimir           1:4
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Lukavec   1:0
SISAK: Segesta – Gaj                         2:2
KARLOVAC: Karlovac – Ponikve   3:0
BISTRA: Bistra – Samobor             3:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Dinamo (OO)  4:2

4.KOLO

Subota, 10.rujna u 16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Lučko    1:1
ZAGREB: Ponikve – Bistra       2:0
                  Trešnjevka – Segesta   3:2
                  HAŠK – Vrbovec            1:1
SAMOBOR: Samobor – Ravnice   1:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Sava   2:1
LUKAVEC: Lukavec – Vrapče     2:2
MAČE: Gaj – Karlovac                   2:1

Nedjelja, 11.rujna u 11 sati

ZAGREB: Dinamo (OO) – Maksimir   3:2

5.KOLO

Subota, 17.rujna u 16.30 sati

SISAK: Segesta – Mladost    0:0
ZAGREB: Vrapče – Kurilovec  2:0
                  Lučko – HAŠK
                   Maksimir – Samobor  3:2
                   Ravnice – Ponikve     0:1
VRBOVEC: Vrbovec – Lukavec   1:0
KARLOVAC: Karlovac – Trešnjevka   4:0 

Nedjelja, 18.rujna u 11 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Dinamo (OO) 2:3
BISTRA: Bistra – Gaj                3:1

6.KOLO

Subota, 24.rujna u 16.15 sati

PETRINJA: Mladost – Karlovac  1:1
ZAGREB: HAŠK – Segesta             1:5
                  Ponikve – Maksimir       1:0
                  Trešnjevka – Bistra        1:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Vrbovec  0:3
LUKAVEC: Lukavec – Lučko       0:2

Nedjelja, 25.rujna u 11 sati

ZAGREB: Dinamo (OO) – Samobor    2:0
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Vrapče   1:1
MAČE: Gaj – Ravnice                           1:1

7.KOLO
Srijeda, 28.rujna u 16.15 sati
BISTRA: Bistra – Mladost      1:0
ZAGREB: Vrapče – Dinamo (OO)    3:1
Lučko – Kurilovec                    3:0
Ravnice – Trešnjevka              1:2
Maksimir – Gaj                       3:1
SAMOBOR: Samobor – Ponikve  3:1
SISAK: Segesta – Lukavec         4:1
VRBOVEC: Vrbovec – Sava       1:1
KARLOVAC: Karlovac – HAŠK   5:0
8.KOLO
Subota, 1.listopad u 16 sati
PETRINJA: Mladost – Ravnice    4:0
ZAGREB: Trešnjevka – Maksimir   1:3
HAŠK – Bistra                                     2:1
Vrapče – Vrbovec                               3:0
LUKAVEC: Lukavec – Karlovac    0:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Segesta  2:2
Nedjelja, 2.listopada u 11 sati
ZAGREB: Dinamo (OO) – Ponikve  2:4
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Lučko   0:6
MAČE: Gaj – Samobor                     1:3
9.KOLO
Subota, 8.listopada u 15.15 sati
ZAGREB: Maksimir – Mladost    3:0
Lučko – Vrapče                                 3:0
Ravnice – HAŠK                                1:1
Ponikve – Gaj                                     0:5
SAMOBOR: Samobor – Trešnjevka  0:0
VRBOVEC: Vrbovec – Dinamo (OO)  2:2
SISAK: Segesta – Sava                        5:0
KARLOVAC: Karlovac – Kurilovec   2:2
Nedjelja, 9.listopada u 15.15 sati
BISTRA: Bistra – Lukavec     2:3
10.KOLO
Subota, 15.listopada u 15 sati
PETRINJA: Mladost – Samobor 0:0
ZAGREB: Trešnjevka – Ponikve  3:2
HAŠK – Maksimir                            0:2
Vrapče – Segesta                              0:0
LUKAVEC: Lukavec – Ravnice   0:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Bistra  0:1
VRBOVEC: Vrbovec – Lučko          1:2
Nedjelja, 16.listopada u 11 sati
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Karlovac   0:5
ZAGREB: Dinamo (OO) – Gaj                         0:4
11.KOLO
Subota, 22.listopada u 15 sati
ZAGREB: Ponikve – Mladost     2:0
Ravnice – Kurilovec                      1:1
Maksimir – Lukavec                     3:1
Lučko – Dinamo (OO)                    3:2
SAMOBOR: Samobor – HAŠK    3:1
SISAK: Segesta – Vrbovec              3:1
KARLOVAC: Karlovac – Vrapče  1:0
Nedjelja, 23.listopada u 11 sati
MAČE: Gaj – Trešnjevka               2:1
BISTRA: Bistra – Sava                   1:1

12.KOLO

Subota, 29.listopada u 15 sati
PETRINJA: Mladost – Gaj               1:1
ZAGREB: HAŠK – Ponikve             2:1
                  Vrapče – Bistra                 3:0
                   Lučko – Segesta               1:0
LUKAVEC: Lukavec – Samobor     1:1 
VELIKA GORICA: Kurilovec – Maksimir  1:0
VRBOVEC: Vrbovec – Karlovac        0:4

Nedjelja, 30.listopada u 11 sati

ZAGREB: Dinamo (OO) – Trešnjevka    4:3
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Ravnice    2:0
13.KOLO
Subota, 5.studenoga u 14.45 sati

ZAGREB: Trešnjevka – Mladost  1:0
                   Ravnice – Vrapče            1:0
                    Maksimir – Sava            3:0
                   Ponikve – Lukavec         1:2
SAMOBOR: Samobor – Kurilovec   1:0
KARLOVAC: Karlovac – Lučko        1:0
SISAK: Segesta – Dinamo (OO)       3:0

Nedjelja, 6.studenoga u 11 sati

MAČE: Gaj – HAŠK                            3:0
BISTRA: Bistra – Vrbovec               2:1

14.KOLO
Subota, 12.studenoga u 14.30 sati

ZAGREB: Vrapče – Maksimir       3:1
                  Lučko – Bistra                   2:1
                   HAŠK – Trešnjevka        1:1
LUKAVEC: Lukavec – Gaj                2:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ponikve   4:1
SISAK: Segesta – Karlovac             0:2
VRBOVEC: Vrbovec – Ravnice       0:0

Nedjelja, 13.studenoga u 11 sati
ZAGREB: Dinamo (OO) – Mladost          4:1
STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Samobor   1:2
15.KOLO
Subota, 19.studenoga u 14.15 sati
PETRINJA: Mladost – HAŠK         3:1
ZAGREB: Ravnice – Lučko            0:1
                  Maksimir – Vrbovec      1:1
                  Ponikve – Sava                 3:0
                  Trešnjevka – Lukavec    1:0
KARLOVAC: Karlovac – Dinamo (OO)   0:0
SAMOBOR: Samobor – Vrapče          3:0

Nedjelja, 20.studenoga u 11 sati

MAČE: Gaj – Kurilovec                 2:1
BISTRA: Bistra – Segesta               1:2

16.KOLO

Subota, 26.studenoga u 14 sati
LUKAVEC: Lukavec – Mladost   2:1
ZAGREB: Vrapče – Ponikve        2:1
                  Lučko – Maksimir        1:3
VELIKA GORICA: Kurilovec – Trešnjevka   2:3
VRBOVEC: Vrbovec – Samobor         1:2
SISAK: Segesta – Ravnice                    6:0
KARLOVAC: Karlovac – Bistra          5:0
Nedjelja, 27.studenoga u 11 sati

STRMEC SAMOBORSKI: Sava – Gaj
ZAGREB: Dinamo (OO) – HAŠK    1:0

17.KOLO 
Subota, 3.prosinca u 13.45 sati
PETRINJA: Mladost – Kurilovec     4:1 
ZAGREB: Trešnjevka – Sava             3:0
                   HAŠK – Lukavec                3:1
                   Ponikve – Vrbovec            3:1 
                    Ravnice – Karlovac          0:2
                    Maksimir – Segesta          2:1
SAMOBOR: Samobor – Lučko          0:0
Nedjelja, 4.prosinca u 11 sati
MAČE: Gaj – Vrapče                         1:2
BISTRA: Bistra – Dinamo (OO)   2:2
                 

 

 

 

 

 

 

 

3.HNL SREDIŠTE  SEZONA 2021./22.

PROLJETNI DIO

18.KOLO

Subota,  26.veljače   u 15 sati

PETRINJA: Mladost – Trnje   1:3

VRBOVEC: Vrbovec – Karlovac  0:2

VELIKA GORICA: Lukavec – Zagorec  1:3

ZAGREB: Trešnjevka – Segesta   1:4

                     Ponikve – Vrapče      0:0

                     Maksimir – Bistra       3:2

                    Lučko  – HAŠK            1:1

                     Ravnice – Dugo Selo   2:0

Nedjelja,  27.veljače u 15 sati

MAČE: Gaj – Kurilovec                    3:2

______________________________________________________________________________

19.KOLO

Subota, 5.ožujka u 15.30 sati

ZAGREB: HAŠK  – Mladost     4:1

                     Vrapče – Dugo Selo  2:1

                     Ravnice – Trešnjevka   2:2

VELIKA GORICA: Lukavec – Gaj      2:2

SISAK: Segesta – Vrbovec                 1:1

KARLOVAC:  Karlovac – Kurilovec     1:0

KRAPINA: Zagorec – Lučko                2:1

BISTRA: Bistra – Ponikve                   1:1

Nedjelja, 6.ožujka  u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Maksimir                 1:2

 

_____________________________________________________________________________________

20.KOLO

Subota, 12.ožujka u 15.30 sati

PETRINJA: Mladost – Zagorec             1:1

VELIKA GORICA: Kurilovec – Segesta  1:1

DUGO SELO: Dugo Selo – Bistra          3:1

ZAGREB: Trešnjevka – Vrapče              3:4

                   Lučko – Lukavec                  1:0

                   Ponikve – Trnje                     1:2

                   Maksimir – HAŠK                   1:0

                   Ravnice – Vrbovec                  2:1

Nedjelja, 13.ožujka u 15.30 sati

MAČE: Gaj – Karlovac                              1:2

___________________________________________________________________________________________________

21.KOLO

Subota, 19.ožujka u 15.30 sati

VELIKA GORICA: Lukavec – Mladost   3:1

SISAK: Segesta – Karlovac             0:1

KRAPINA: Zagorec – Maksimir        2:1

BISTRA: Bistra – Trešnjevka           3:2

ZAGREB: Lučko – Gaj                     1:0

                    HAŠK – Ponikve           0:3

                    Vrapče – Vrbovec         1:2

Ravnice – Kurilovec            0:1

 Nedjelja,  20.ožujka u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Dugo Selo             0:2

 

 

_______________________________________________________________________________________________

22.KOLO

Subota, 26.ožujka u 15.30 sati

PETRINJA: Mladost – Lučko     2:1

KARLOVAC: Karlovac – Ravnice  1:2

VELIKA GORICA: Kurilovec – Vrapče   3:1

VRBOVEC: Vrbovec – Bistra     1:1

DUGO SELO: Dugo Selo – HAŠK  0:1

ZAGREB: Ponikve – Zagorec         0:1

                    Maksimir – Lukavec     3:0

                    Trešnjevka – Trnje        1:1

 Nedjelja, 27.ožujka u 11 sati

MAČE: Gaj – Segesta                       1:3

____________________________________________________________________________________________________________

23.KOLO

Subota, 2.travnja u 16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Gaj        2:1

VELIKA GORICA: Lukavec – Ponikve   3:2

KRAPINA: Zagorec – Dugo Selo      2:3

ZAGREB: Vrapče – Karlovac           2:2

Ravnice – Segesta                          1:1

Lučko – Maksimir                           2:1

HAŠK – Trešnjevka                         2:2

Bistra – Kurilovec                                      3:0

Nedjelja, 3.travnja u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Vrbovec               5:0

______________________________________________________________________________________________________

24.KOLO

Subota, 9.travnja u 16.30 sati

ZAGREB: Maksimir – Mladost   3:0

Trešnjevka – Zagorec                0:3

Lučko – Ponikve                         2:1

SISAK: Segesta – Vrapče           1:0

VELIKA GORICA: Kurilovec – Trnje    1:2

DUGO SELO: Dugo Selo – Lukavec    1:1

VRBOVEC: Vrbovec – HAŠK                2:2

KARLOVAC: Karlovac – Bistra             0:0

MAČE: Gaj – Ravnice                           0:1

_________________________________________________________________________________________________

25.KOLO

Srijeda, 13.travnja u 16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Ponikve   2:2

KRAPINA: Zagorec – Vrbovec    1:4

BISTRA: Bistra – Segesta           1:1

VELIKA GORICA: Lukavec – Trešnjevka  3:1

ZAGREB: Maksimir – Gaj           0:0

Lučko – Dugo Selo                      1:2

Trnje – Karlovac                          1:2

Vrapče – Ravnice                         0:0

HAŠK – Kurilovec                       1:1

____________________________________________________________________________________________________

26.KOLO

Subota, 16.travnja u 17.00 sati

DUGO SELO: Dugo Selo – Mladost   3:1

VRBOVEC: Vrbovec – Lukavec         4:0

KARLOVAC: Karlovac – HAŠK          2:0 

SISAK: Segesta – Trnje               1:2

VELIKA GORICA: Kurilovec – Zagorec  0:1

ZAGREB: Ravnice – Bistra            1:0

Trešnjevka – Lučko                       3:2

Ponikve – Maksimir                       1:0

MAČE: Gaj – Vrapče                      1:1

____________________________________________________________________________________________

27.KOLO

Subota, 23.travnja u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Trešnjevka    4:1

VELIKA GORICA: Lukavec – Kurilovec  0:0

KRAPINA: Zagorec – Karlovac        1:1

BISTRA: Bistra – Vrapče                          1:1

ZAGREB: HAŠK – Segesta               3:0

Lučko – Vrbovec                              4:0

Maksimir – Dugo Selo                   0:0

Ponikve – Gaj                                1:2

Nedjelja, 24.travnja u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Ravnice         2:1

________________________________________________________________________________________

28.KOLO

Subota, 30.travnja

VRBOVEC: Vrbovec – Mladost   5:0

DUGO SELO: Dugo Selo – Ponikve   1:0

KARLOVAC: Karlovac – Lukavec   5:1

VELIKA GORICA: Kurilovec – Lučko   0:1

SISAK: Segesta – Zagorec    0:4

ZAGREB: Trešnjevka – Maksimir   0:2

Vrapče – Trnje                                1:3

Ravnice – HAŠK                            1:0

Nedjelja, 1.svibnja u 11 sati

MAČE: Gaj – Bistra                      2:0

___________________________________________________________________________________________

29.KOLO

Srijeda, 4.svibnja u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Kurilovec   2:2

VELIKA GORICA: Lukavec – Segesta   2:1

KRAPINA: Zagorec – Ravnice        6:2

DUGO SELO: Dugo Selo – Gaj     4:1

ZAGREB: Ponikve – Trešnjevka   2:1

Trnje – Bistra             2:2

HAŠK – Vrapče          4:2

Maksimir – Vrbovec     5:1

Lučko – Karlovac       1:1

_____________________________________________________________________________________________

30.KOLO

Subota,  7.svibnja u 17 sati

KARLOVAC: Karlovac – Mladost   7:0

SISAK: Segesta – Lučko               0:2

VELIKA GORICA: Kurilovec – Maksimir   1:1

VRBOVEC: Vrbovec – Ponikve              2:1

ZAGREB: Vrapče – Zagorec                  1:3

Ravnice – Lukavec                                 1:1   

Trešnjevka – Dugo Selo                          0:1

BISTRA: Bistra – HAŠK                          3:1

Nedjelja, 8.svibnja u 11 sati

MAČE: Gaj – Trnje                                 2:2

 

 

________________________________________________________________________________________

31.KOLO

Subota, 14.svibnja u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Segesta    1:1

DUGO SELO: Dugo Selo – Vrbovec   2:0

VELIKA GORICA: Lukavec – Vrapče   1:1

KRAPINA: Zagorec – Bistra             2:1

ZAGREB: Lučko – Ravnice            3:1

Trešnjevka – Gaj                           5:3

Ponikve – Kurilovec                     1:0

Maksimir – Karlovac                     1:0

HAŠK – Trnje                                1:3

__________________________________________________________________________________________________

32.KOLO

Srijeda, 18.svibnja u 17 sati

ZAGREB: Ravnice – Mladost    1:1

Vrapče – Lučko                          2:1

Trnje – Zagorec                         3:1

VELIKA GORICA: Kurilovec – Dugo Selo  1:1

VRBOVEC: Vrbovec – Trešnjevka         4:1

BISTRA: Bistra – Lukavec                2:2

MAČE: Gaj – HAŠK                         6:2

SISAK: Segesta – Maksimir           0:1

KARLOVAC: Karlovac – Ponikve   3:1

________________________________________________________________________________________

33.KOLO

Subota, 21.svibnja u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Vrapče   0:7

VRBOVEC: Vrbovec – Gaj         1:1

DUGO SELO: Dugo Selo – Karlovac  0:5

VELIKA GORICA: Lukavec – Trnje    0:3

KRAPINA: Zagorec – HAŠK            2:2

ZAGREB: Ponikve – Segesta     2:0

Trešnjevka – Kurilovec                4:0

Maksimir – Ravnice                   4:5

Lučko – Bistra                           4:2

__________________________________________________________________________________

34.KOLO

Subota, 28.svibnja u 17.30 sati

BISTRA: Bistra – Mladost   3:1

MAČE: Gaj – Zagorec        1:4

SISAK: Segesta – Dugo Selo   1:6

KARLOVAC: Karlovac – Trešnjevka  5:0

VELIKA GORICA: Kurilovec – Vrbovec  3:1

ZAGREB: Vrapče – Maksimir    2:2

Ravnice – Ponikve           1:2

Trnje – Lučko                  4:4

HAŠK – Lukavec           3:0

 

 

 

 

JESENSKI DIO

1.KOLO

Subota, 28.kolovoza u 17.30 sati

VELIKA GORICA: Kurilovec – Gaj         0:1
KARLOVAC: Karlovac – Vrbovec          6:0
SISAK: Segesta – Trešnjevka                2:2
DUGO SELO: Dugo Selo – Ravnice      6:0
ZAGREB: Vrapče – Ponikve                   2:1  
ZAGREB: HAŠK – Lučko                        3:2
KRAPINA: Zagorec – Lukavec               2:0

Nedjelja, 29.kolovoza u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Mladost                      1:1           

u 17.30 sati

BISTRA: Bistra – Maksimir                      2:1

 

2.KOLO

Petak, 3.rujna u 17.30 sati

MAČE: Gaj – Lukavec                           4:0

Subota, 4.rujna u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – HAŠK                 1:0
ZAGREB: Lučko – Zagorec                    0:1
                     Maksimir – Trnje                 5:3
                     Ponikve – Bistra                 1:1
                     Trešnjevka – Ravnice         1:1 
 VELIKA GORICA: Kurilovec – Karlovac  0:0
VRBOVEC: Vrbovec – Segesta               4:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Vrapče          2:2

3.KOLO

Srijeda, 8.rujna u 17.30 sati

KRAPINA: Zagorec – Mladost              4:0
KARLOVAC: Karlovac – Gaj                 4:0
SISAK: Segesta – Kurilovec                  1:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Lučko      1:0
BISTRA: Bistra – Dugo Selo                  0:2
ZAGREB: Trnje – Ponikve                       2:0
                    HAŠK – Maksimir                 1:1
                    Ravnice – Vrbovec (zamj.)  0:1
                    Vrapče – Trešnjevka             3:0

4.KOLO

Subota, 11.rujna u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Lukavec        2:2
DUGO SELO: Dugo Selo – Trnje      0:1
VRBOVEC: Vrbovec – Vrapče           2:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ravnice   0:0
KARLOVAC: Karlovac – Segesta          4:1
ZAGREB: Ponikve – HAŠK                   0:4
                    Trešnjevka – Bistra            2:2
                     Maksimir – Zagorec          0:1

Nedjelja, 12.rujna u 17 sati

MAČE: Gaj – Lučko                             2:1

5.KOLO

Subota, 18.rujna u 17 sati

ZAGREB: Lučko – Mladost              3:0
                    Ravnice – Karlovac       1:0
                    Vrapče – Kurilovec        3:0
                    HAŠK – Dugo Selo        1:2
 SISAK: Segesta – Gaj                       1:1
KRAPINA: Zagorec – Ponikve          4:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Maksimir    0:1

 

Nedjelja, 19.rujna u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Trešnjevka             3:2

u 17 sati
BISTRA: Bistra – Vrbovec                 4:0

6.KOLO

Srijeda, 22.rujna u 17 sati

MAČE: Gaj – Mladost                    5:0
SISAK: Segesta – Ravnice            0:1
KARLOVAC: Karlovac – Vrapče    3:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Bistra   2:1
VRBOVEC: Vrbovec – Trnje                  0:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Zagorec     2:1
ZAGREB: Maksimir – Lučko                  1:3
                    Trešnjevka – HAŠK             1:2
                    Ponikve – Lukavec               1:0

7.KOLO 

Subota, 25.rujna u 16.30 sati

PETRINJA: Mladost – Maksimir             0:1
KRAPINA: Zagorec – Trešnjevka           3:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Dugo Selo  0:1
ZAGREB: Vrapče – Segesta                     3:1
                     Ponikve – Lučko                   0:1
                    HAŠK – Vrbovec                   1:1
                    Ravnice – Gaj                      0:1

Nedjelja, 26.rujna u 11 sati

ZAGREB: Trnje – Kurilovec                 1:2

u 17 sati

BISTRA: Bistra – Karlovac                  1:0

8.KOLO

Subota, 2.listopada u 16 sati

ZAGREB: Ponikve – Mladost         0:0
                    Trešnjevka – Lukavec  2:4
                    Ravnice – Vrapče          2:0
SISAK: Segesta – Bistra                  2:3
KARLOVAC: Karlovac – Trnje         1:0
VRBOVEC: Vrbovec – Zagorec        1:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Lučko    1:1 
VELIKA GORICA: Kurilovec – HAŠK   0:0

Nedjelja, 3.listopada u 16 sati

MAČE: Gaj – Maksimir                2:0

9.KOLO

Srijeda, 6.listopada u 16 sati

PETRINJA: Mladost – Dugo Selo                    1:3
BISTRA: Bistra – Ravnice                                0:0
KRAPINA: Zagorec – Kurilovec                       3:0
VELIKA GORICA: Lukavec – Vrbovec             3:2
ZAGREB: Vrapče – Gaj                                     0:2
                    Lučko – Trešnjevka                       1:0                
                    Maksimir – Ponikve                      2:1
                    HAŠK – Karlovac                          1:0
                     Trnje – Segesta                             2:1

10.KOLO

Subota, 9.listopada u 16  sati

ZAGREB: Trešnjevka – Mladost                1:0
Ravnice – Trnje                                            0:0
Vrapče – Bistra                                            4:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Lukavec   4:1
VRBOVEC: Vrbovec – Lučko                     1:4
SISAK: Segesta – HAŠK                             0:1
KARLOVAC: Karlovac – Zagorec             3:3
DUGO SELO: Dugo Selo – Maksimir        2:0

Nedjelja, 10.listopada u 11 sati

MAČE: Gaj – Ponikve                                1:0

11.KOLO

Subota, 16.listopada u 15.30 sati

PETRINJA: Mladost – Vrbovec            1:5
KRAPINA: Zagorec – Segesta              4:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Karlovac  2:1
ZAGREB: HAŠK – Ravnice                    0:0
Lučko – Kurilovec                                   2:1
Maksimir – Trešnjevka                            2:0
Ponikve – Dugo Selo                               0:2

Nedjelja, 17.listopada u 11 sati
ZAGREB: Trnje – Vrapče                        0:0

u 15.30 sati

BISTRA: Bistra – Gaj                             2:1

12.KOLO

Subota, 23.listopada u 15 sati

VELIKA GORICA: Kurilovec – Mladost  7:0
ZAGREB: Trešnjevka – Ponikve            7:3
Ravnice – Zagorec                                  3:3
Vrapče – HAŠK                                        1:1
VRBOVEC: Vrbovec – Maksimir             3:0
SISAK: Segesta – Lukavec                      2:1
KARLOVAC: Karlovac – Lučko              1:1

Nedjelja, 24.listopada u 11 sati

MAČE: Gaj – Dugo Selo                            1:1

u 15 sati

BISTRA: Bistra – Trnje                             1:1

13.KOLO

Subota, 30.listopada u 15 sati

PETRINJA: Mladost – Karlovac      0:0
ZAGREB: HAŠK – Bistra                 1:0
Lučko – Segesta                               9:1
Maksimir – Kurilovec                       2:2
Ponikve – Vrbovec                           0:1
KRAPINA: Zagorec – Vrapče          2:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Ravnice  2:2
DUGO SELO: Dugo Selo – Trešnjevka   2:0

Nedjelja, 31.listopada u 11 sati
ZAGREB: Trnje – Gaj                           3:2

14.KOLO,

Subota, 6.studenoga u 14 sati

SISAK: Segesta – Mladost   2.1
VRBOVEC: Vrbovec – Dugo Selo  3.1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ponikve   1:0
KARLOVAC: Karlovac – Maksimir    2:0
ZAGREB: Ravnice – Lučko               1:0
Vrapče – Lukavec                               4:1

Nedjelja, 7.studenoga u 11 sati

MAČE: Gaj – Trešnjevka                     2:3
ZAGREB: Trnje – HAŠK                     3:2

u 14 sati
BISTRA: Bistra – Zagorec                  1:4

15.KOLO

Subota, 13.studenoga u 14 sati

PETRINJA: Mladost – Ravnice      0:0
ZAGREB: HAŠK – Gaj                    1:0
Lučko – Vrapče                                1:0                    
Trešnjevka – Vrbovec                     1:1
Ponikve – Karlovac                         1:1 
Maksimir – Segesta                         6:0
DUGO SELO: Dugo Selo – Kurilovec   1:1
VELIKA GORICA: Lukavec – Bistra   0:5
KRAPINA: Zagorec – Trnje               2:1

16.KOLO,

Subota, 20.studenoga u 14 sati

ZAGREB: Vrapče – Mladost       4:0
Ravnice – Maksimir                     1:2
HAŠK – Zagorec                           0:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Trešnjevka  1:2
KARLOVAC: Karlovac – Dugo Selo     1:1
SISAK: Segesta – Ponikve                  1:0

Nedjelja, 21.studenoga u 11 sati

MAČE: Gaj – Vrbovec            1:0
ZAGREB: Trnje – Lukavec    3:1

u 14 sati

BISTRA: Bistra – Lučko          0:3

17.KOLO,

Subota, 27.studenoga u 14 sati

PETRINJA: Mladost – Bistra   5:3
KRAPINA: Zagorec – Gaj         3:1
VELIKA GORICA: Lukavec – HAŠK   0:0
ZAGREB: Lučko – Trnje           0:0
Maksimir – Vrapče                    1:0
Ponikve – Ravnice                     2:2
Trešnjevka – Karlovac               1:1    
DUGO SELO: Dugo Selo – Segesta   3:0
VRBOVEC: Vrbovec – Kurilovec       2:1

 

ARHIVA 

SEZONA 2020./21.

PROLJETNI DIO

18.KOLO

VRBOVEC: Vrbovec – Mladost            1:3
MAČE:  Gaj –  Lučko                              2:0
ZAGREB: Trešnjevka – Kurilovec      0:6
ZAGREB: Ponikve – Karlovac             0:1
BISTRA: Bistra – Trnje                         0:2
ZAGREB: Špansko – Vrapče               2:1
KRAPINA: Zagorec – Jarun                1:1
ZAGREB: Maksimir – HAŠK              1:1

19. KOLO, 27. i 28.OŽUJKA  15:30 sati

PETRINJA: Mladost – Zagorec         2:1
ZAGREB: Maksimir – Gaj                  1:2
ZAGREB:  HAŠK – Vrbovec               1:4
ZAGREB: Jarun – Špansko                2:2
ZAGREB: Vrapče – Bistra                  2:3
ZAGREB: Trnje – Ponikve                  3:1
KARLOVAC: Karlovac – Trešnjevka   5:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Segesta    2:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Lučko      0:0

20.KOLO  3.travnja u 16:30 sati

ZAGREB: Špansko – Mladost         0:3
MAČE: Gaj – Dugo Selo                  0:1
ZAGREB: Lučko – Kurilovec         1:2
SISAK: Segesta – Karlovac             0:2
ZAGREB: Trešnjevka – Trnje        1:2
ZAGREB: Ponikve – Vrapče          2:2
BISTRA: Bistra – Jarun                  1:3
KRAPINA: Zagorec – HAŠK          5:0
VRBOVEC: Vrbovec – Maksimir   4:1

21.KOLO 7.travnja u 16:30 sati

PETRINJA: Mladost – Bistra        2:1
VRBOVEC: Vrbovec – Gaj             3:2
ZAGREB: Maksimir – Zagorec    5:1
ZAGREB: HAŠK – Špansko         3:1
ZAGREB: Jarun – Ponikve           2:0
ZAGREB: Vrapče – Trešnjevka    3:1
ZAGREB: Trnje – Segesta             2:1
KARLOVAC: Karlovac – Lučko   0:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Dugo Selo   4:0

22.KOLO  10. i 11.travnja u 16:30 sati

ZAGREB: Ponikve – Mladost                 0:0
MAČE: Gaj – Kurilovec                            2:2
DUGO SELO: Dugo Selo – Karlovac     1:1
ZAGREB: Lučko – Trnje                          0:1
SISAK: Segesta – Vrapče                      3:3
ZAGREB: Trešnjevka – Jarun             0:2
BISTRA: Bistra – HAŠK                      2:2
ZAGREB: Špansko – Maksimir         0:0
KRAPINA: Zagorec – Vrbovec           1:0

23.KOLO 17. i 18.travnja u 16:30 sati

PETRINJA: Mladost – Trešnjevka    0:1
KRAPINA: Zagorec – Gaj                    1:2
ZAGREB: Maksimir – Bistra              3:2
ZAGREB: HAŠK – Ponikve                 0:0
ZAGREB: Jarun – Segesta                   1:0
ZAGREB: Vrapče – Lučko                   0:2
ZAGREB: Trnje – Dugo Selo                2:0
KARLOVAC: Karlovac – Kurilovec    3:2
VRBOVEC: Vrbovec – Špansko         1:1

24.KOLO  21.travnja u 17 sati

SISAK: Segesta – Mladost                        2:2
MAČE: Gaj – Karlovac                             2:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Trnje   0:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Vrapče       3:0
ZAGREB: Lučko – Jarun                        5:0
ZAGREB: Trešnjevka – HAŠK               4:1
ZAGREB: Ponikve – Maksimir              1:2
BISTRA: Bistra – Vrbovec                      2:1
ZAGREB: Špansko – Zagorec                1:5

25.KOLO 24. i 25.travnja u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Lučko             1:2
ZAGREB: Špansko – Gaj                    6:0
KRAPINA: Zagorec – Bistra              2:2
VRBOVEC: Vrbovec – Ponikve        0:1
ZAGREB: Maksimir – Trešnjevka   1:2
ZAGREB: HAŠK – Segesta               1:0
ZAGREB: Jarun – Dugo Selo           4:0
ZAGREB: Vrapče – Kurilovec          2:1
ZAGREB: Trnje – Karlovac              1:1

26.KOLO  1. i 2.svibnja u 17 sati

DUGO SELO: Dugo Selo – Mladost     1:1
MAČE: Gaj – Trnje                                  0:2
VELIKA GORICA: Kurilovec – Jarun  2:1
KARLOVAC: Karlovac – Vrapče           3:2
BISTRA:  Bistra – Špansko                   3:0
SISAK: Segesta – Maksimir                  2:0
ZAGREB:  Trešnjevka – Vrbovec        2:1
Ponikve – Zagorec                                 0:3
Lučko – HAŠK                                        2:1

27.KOLO 5.svibnja u 17 sati

PETRINJA: Mladost – Kurilovec   3:3
BISTRA: Bistra – Gaj                        4:0
KRAPINA: Zagorec – Trešnjevka   2:1
VRBOVEC: Vrbovec – Segesta       3:0
ZAGREB: HAŠK – Dugo Selo         2:2
Jarun – Karlovac                               2:1
Vrapče – Trnje                                   1:2
Špansko – Ponikve                            1:3
Maksimir – Lučko                              6:1

28.KOLO 8. i 9.svibnja u 17 sati

KARLOVAC: Karlovac – Mladost     3:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – HAŠK  0:2
DUGO SELO: Dugo Selo – Maksimir  3:2
SISAK: Segesta – Zagorec            7:1
MAČE: Gaj – Vrapče                     4:1
ZAGREB: Lučko – Vrbovec          2:3
Trešnjevka – Špansko                   4:2
Ponikve – Bistra                            1:1
Trnje – Jarun                                  1:2

29.KOLO  15. i 16.svibnja u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Trnje         2:1
BISTRA: Bistra – Trešnjevka        0:0
KRAPINA: Zagorec – Lučko         1:3
VRBOVEC: Vrbovec – Dugo Selo  5:0
ZAGREB: Ponikve – Gaj                 3:2
Maksimir – Kurilovec                     6:1
Špansko – Segesta                          1:2
Jarun – Vrapče                               2:0
HAŠK – Karlovac                            2:1

30.KOLO  22. i 23.svibnja u 17.30 sati

ZAGREB: Vrapče – Mladost       1:1
Lučko – Špansko                           1:2
Trešnjevka – Ponikve                  1:0
Trnje – HAŠK                                4:0
MAČE: Gaj – Jarun                       1:1
KARLOVAC: Karlovac – Maksimir  1:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Vrbovec   2:4
DUGO SELO: Dugo Selo – Zagorec         1:4
SISAK: Segesta – Bistra                            0:4

31.KOLO 26.svibnja u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Jarun                2:3
KRAPINA: Zagorec – Kurilovec            5:0
BISTRA: Bistra – Lučko                          2:1
VRBOVEC: Vrbovec – Karlovac            2:0
ZAGREB: Trešnjevka – Gaj                    3:2
Ponikve – Segesta                                     0:1
HAŠK – Vrapče                                         2:0
Maksimir – Trnje                                     0:5
Špansko – Dugo Selo                              0:1

32.KOLO 29. i 30.svibnja u 17.30 sati

MAČE: Gaj – Mladost                           2:1
KARLOVAC: Karlovac – Zagorec     3:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Bistra     1:0
SISAK: Segesta – Trešnjevka             2:1
VELIKA GORICA: Kurilovec – Špansko   3:0
ZAGREB: Jarun – HAŠK                    3:1
Vrapče – Maksimir                               7:2
Lučko – Ponikve                                   0:1
Trnje – Vrbovec                                    1:0

33.KOLO  5.lipnja u 17.30 sati

ZAGREB: HAŠK – Mladost               4:0
Ponikve – Dugo Selo                           4:2
Maksimir – Jarun                                1:3
Špansko – Karlovac                            2:2
Trešnjevka – Lučko                             2:1
BISTRA: Bistra – Kurilovec              2:3
VRBOVEC: Vrbovec – Vrapče          8:1
KRAPINA: Zagorec – Trnje              0:3
SISAK: Segesta – Gaj                         0:0

34.KOLO 12.lipnja u 17.30 sati

PETRINJA: Mladost – Maksimir      6:1
MAČE: Gaj – HAŠK                             1:1
KARLOVAC: Karlovac – Bistra         3:0
VELIKA GORICA: Kurilovec – Ponikve   2:2
DUGO SELO: Dugo Selo – Trešnjevka    2:2
ZAGREB: Lučko – Segesta                 2:0
Jarun – Vrbovec                                   1:2
Vrapče – Zagorec                                  3:4
Trnje – Špansko                                    0:2

1.KOLO  22.KOLOVOZA

PETRINJA: Mladost – Vrbovec  4:0
ZAGREB: Lučko – Gaj   1:1
DUGO SELO: Dugo Selo – Segesta  3:1
KARLOVAC: Karlovac – Ponikve  0:1
ZAGREB: Trnje – Bistra  1:1
ZAGREB: Vrapče – Špansko   1:2
ZAGREB: Jarun – Zagorec  5:0
ZAGREB: HAŠK – Maksimir    1:1
KURILOVEC: Kurilovec – Trešnjevka  1:0

 

2.KOLO   29.KOLOVOZA

KRAPINA: Zagorec – Mladost  2:1
MAČE: Gaj – Maksimir  2:1
VRBOVEC: Vrbovec – HAŠK  0:1
ZAGREB: Špansko – Jarun   2:3
BISTRA: Bistra – Vrapče  0:0
ZAGREB: Ponikve – Trnje    1:3
ZAGREB: Trešnjevka – Karlovac  1:0
SISAK: Segesta – Kurilovec   0:4
ZAGREB: Lučko – Dugo Selo   0:1

 

3.KOLO  5.RUJNA

PETRINJA: Mladost – Špansko   3:0
DUGO SELO: Dugo Selo – Gaj     3:3
KURILOVEC: Kurilovec – Lučko  2:0
KARLOVAC: Karlovac – Segesta  0:1
ZAGREB: Trnje – Trešnjevka        1:0
ZAGREB: Vrapče – Ponikve          2:3
ZAGREB: Jarun – Bistra                3:3
ZAGREB: HAŠK – Zagorec          2:5
ZAGREB: Maksimir – Vrbovec     2:1

 

4.KOLO 9.RUJNA

BISTRA: Bistra – Mladost            3:0
MAČE: Gaj – Vrbovec                     2:2
KRAPINA: Zagorec – Maksimir  0:4
ZAGREB: Špansko – HAŠK          0:1
ZAGREB: Ponikve – Jarun           0:0
ZAGREB: Trešnjevka – Vrapče   0:3  (bb)
SISAK: Segesta – Trnje                  1:0
ZAGREB: Lučko – Karlovac         1:0
DUGO SELO: Dugo Selo – Kurilovec  2:3

 

5.KOLO  12.RUJNA

PETRINJA: Mladost – Ponikve     1:2
KURILOVEC: Kurilovec – Gaj       1:1
KARLOVAC: Karlovac – Dugo Selo  0:3
ZAGREB: Trnje – Lučko                       2:1
ZAGREB: Vrapče – Segesta                2:1
ZAGREB: Jarun – Trešnjevka          2:1
ZAGREB: HAŠK – Bistra                    0:0
ZAGREB: Maksimir – Špansko        3:2
VRBOVEC: Vrbovec – Zagorec        2:0

 

6.KOLO  19.RUJNA

ZAGREB: Trešnjevka – Mladost      1:0
MAČE: Gaj – Zagorec                          5:1
ZAGREB: Špansko – Vrbovec          2:0
BISTRA: Bistra – Maksimir              2:2
ZAGREB: Ponikve – HAŠK               3:3
SISAK: Segesta – Jarun                     1:1
ZAGREB: Lučko – Vrapče                 3:2
ZAGREB: Dugo Selo – Trnje             0:1
KURILOVEC: Kurilovec – Karlovac  3:1

 

7.KOLO  26.RUJNA

PETRINJA: Mladost – Segesta   0:0
KARLOVAC: Karlovac – Gaj       1:0
ZAGREB: Trnje – Kurilovec       0:0
ZAGREB: Vrapče – Dugo Selo   2:3
ZAGREB: Jarun – Lučko             2:0
ZAGREB: HAŠK – Trešnjevka    0:0
ZAGREB: Maksimir – Ponikve  1:3
VRBOVEC: Vrbovec – Bistra     0:2
KRAPINA: Zagorec – Špansko   2:1

 

8.KOLO  3.LISTOPADA

ZAGREB: Lučko – Mladost                2:0
MAČE: Gaj – Špansko                          1:1
BISTRA: Bistra – Zagorec                 0:1
ZAGREB: Ponikve – Vrbovec           4:0
ZAGREB: Trešnjevka – Maksimir  4:3
SISAK: Segesta – HAŠK                      2:0
DUGO SELO: Dugo Selo – Jarun     3:0
KURILOVEC: Kurilovec – Vrapče   2:0
KARLOVAC: Karlovac – Trnje          0:2

 

9.KOLO  7.LISTOPADA

PETRINJA: Mladost – Dugo Selo   1:2
ZAGREB: Trnje – Gaj                         4:1
ZAGREB: Vrapče – Karlovac          2:0
ZAGREB: Jarun – Kurilovec           3:1
ZAGREB: HAŠK – Lučko                   1:1
ZAGREB: Maksimir – Segesta        4:0
VRBOVEC: Vrbovec – Trešnjevka  2:2
KRAPINA: Zagorec – Ponikve         6:4
ZAGREB: Špansko – Bistra               2:1

 

10.KOLO, 10.LISTOPADA

KURILOVEC: Kurilovec – Mladost
MAČE: Gaj – Bistra                               4:0
ZAGREB: Ponikve – Špansko           2:0
ZAGREB: Trešnjevka – Zagorec      0:1
SISAK: Segesta – Vrbovec                 2:0
ZAGREB: Lučko – Maksimir            1:1
DUGO SELO: Dugo Selo – HAŠK    0:1
KARLOVAC: Karlovac – Jarun        1:3
ZAGREB: Trnje – Vrapče                   2:2

 

11.KOLO,  17.LISTOPADA

PETRINJA: Mladost – Karlovac      0:1
ZAGREB: Vrapče – Gaj                       1:1
ZAGREB: Jarun – Trnje                     1:0
ZAGREB: HAŠK – Kurilovec            1:3
ZAGREB: Maksimir – Dugo Selo    4:2
VRBOVEC: Vrbovec – Lučko            2:3
KRAPINA: Zagorec – Segesta           2:2
ZAGREB: Špansko – Trešnjevka     1:1
BISTRA: Bistra – Ponikve                  1:1

 

12.KOLO,   24.LISTOPADA

ZAGREB: Trnje – Mladost                             5:0
MAČE: Gaj – Ponikve                                      5:0
ZAGREB: Trešnjevka – Bistra                      5:6
SISAK: Segesta – Špansko                             3:2
ZAGREB: Lučko – Zagorec                            0:0
DUGO SELO: Dugo Selo – Vrbovec            4:0
KURILOVEC: Kurilovec – Maksimir        3:1
KARLOVAC: Karlovac – HAŠK                    2:0
ZAGREB: Vrapče – Jarun                              1:4

 

13.KOLO, 31.LISTOPAD

PETRINJA: Mladost – Vrapče           1:1
ZAGREB: Jarun – Gaj                           2:2
ZAGREB: HAŠK – Trnje                       1:2
ZAGREB: Maksimir – Karlovac         1:3
VRBOVEC: Vrbovec – Kurilovec        0:2
KRAPINA: Zagorec – Dugo Selo       1:1
ZAGREB: Špansko -Lučko                 1:2
BISTRA: Bistra – Segesta                    4:1
ZAGREB: Ponikve – Trešnjevka       0:1

 

14.KOLO  7.STUDENOGA

ZAGREB: Jarun – Mladost                   7:0
MAČE: Gaj – Trešnjevka                       3:3
SISAK: Segesta – Ponikve                    3:3
DUGO SELO: Dugo Selo – Špansko  1:2
KURILOVEC: Kurilovec – Zagorec    2:3
KARLOVAC: Karlovac – Vrbovec       1:0
ZAGREB: Trnje – Maksimir                  0:1
ZAGREB: Vrapče – HAŠK                     3:1
ZAGREB: Lučko – Bistra                       3:1

 

15.KOLO , 14.STUDENOGA

PETRINJA: Mladost – Gaj                   1:0
ZAGREB: HAŠK – Jarun                      0:4
ZAGREB: Maksimir – Vrapče             1:2
VRBOVEC: Vrbovec – Trnje                1:3
KRAPINA: Zagorec – Karlovac          2:2
ZAGREB: Špansko – Kurilovec          0:1
BISTRA: Bistra – Dugo Selo                3:1
ZAGREB: Ponikve – Lučko                  1:0
ZAGREB: Trešnjevka – Segesta          2:2

 

16.KOLO, 21.STUDENOGA

PETRINJA: Mladost – HAŠK               3:0
MAČE: Gaj – Segesta                               3:1
ZAGREB: Lučko – Trešnjevka             2:0
DUGO SELO: Dugo Selo – Ponikve    1:2
KURILOVEC: Kurilovec – Bistra        1:1
KARLOVAC: Karlovac – Špansko      0:2
ZAGREB: Trnje – Zagorec                     1:3
ZAGREB: Vrapče – Vrbovec                 2:1
ZAGREB: Jarun – Maksimir                4:0

 

 

17.KOLO, 28.STUDENOGA

ZAGREB: Maksimir – Mladost       4:2
ZAGREB: HAŠK – Gaj                        0:1
VRBOVEC: Vrbovec – Jarun           1:2
KRAPINA: Zagorec – Vrapče          2:0
ZAGREB: Špansko – Trnje               1:2
BISTRA: Bistra – Karlovac               2:2
ZAGREB: Ponikve – Kurilovec         1:2
ZAGREB: Trešnjevka – Dugo Selo   1:0
SISAK: Segesta – Lučko                       1:3

 

 

 

RASPORED I REZULTATI PROLJETNOG DIJELA PRVENSTVA 3.HNL SREDIŠTE 2019./20.

 

 

16. kolo

29.02.2020. 15:00

                                    Mladost – Dugo Selo 3:1

                                      Gaj Mače – Lučko 1:1

                                     Ponikve – Kurilovec 1:2

                                      HAŠK – Vrbovec  1:3

                                  Špansko – Vinogradar  1:2

                                         Bistra – Vrapče  1:1

                                          Zagorec – Trnje  3:1

                                        Jarun – Maksimir  3:1

17.KOLO 

7.ožujka u 15.30 sati

 

                                                                           

                                    Jarun – Mladost  0:1

                                                                             

 

                                                                          

                                          Maksimir – Trnje 2:2

                                                                               

                                                                           

                                         Zagorec – Bistra 2:1

                                                                       

                                                                          

                                        Vrapče – Špansko 2:1

                                                                         

                                                                   

                                        Vinogradar – HAŠK  2:0

                                                                          

                                                                         

                                       Vrbovec – Ponikve 0:2

                                                                       

                                                                   

                                        Kurilovec – Gaj 2:1

                                                                   

                                                                    

                                   Lučko – Dugo Selo 1:0

                                                                       

PRVENSTVO JE PREKINUTO  I ZAKLJUČENO ZBOG COVIDA 19

 

3.HNL SREDIŠTE

PosTimPWDLFAGDPts
1Vinogradar17131331151640
2Kurilovec1796228181033
3Mladost1710342925433
4Maksimir178453127428
5Zagorec178362222027
6Jarun176563024623
7Ponikve176562219323
8Lučko176562323023
9Gaj Mače176472724322
10Vrbovec176382527-218
11Vrapče174852426-218
12Bistra174671821-318
13Špansko174581825-717
14Dugo Selo174492128-716
15Trnje173772331-816
16HAŠK164391331--1815
17Ponikve00000000
17XXXXXXXXXXXX00000000