U trećoj pripremnoj utakmici za start 3.NL Centar naši seniori uvjerljivo su svladali Frankopan u Galdovu s 5:1 pred oko 150 gledatelja što je izvrsna posjeta za jednu test utakmicu. Seriju pogodaka naše mlade momčadi na odlično pripremljenom travnjaku otvorio je Papić u 10.minuti, a nastavili Alapić (35), Mioković (40, 61) i Begović u 77.minuti. Jedini gol za domaće, članove Županijske lige Sisačko-moslavačke, djelo je Vratarića na otvaranju drugog dijela utakmice kada je Frankopan kratkotrajno uspostavio inicijativu i došao do izgledne prigode iz koje je i matirao vratara Gugeca. U ostalom dijelu drugog, kao i u čitavom prvom poluvremenu, Zeleni su kontrolirali zbivanja na travnjaku i pas igrom u ulazili u posljednju trećinu travnjaka, stavljajući domaću obranu na iskušenja. Naši seniori nastavljaju s pripremama za novo izdanje 3.NL Centar koje je jučer promijenilo predviđeni sastav lige jer je Trnje u kvalifikacijama za Drugu HNL izbacilo Hrvatski vitez iz Posedarja i ušlo u viši rang.