U 32.kolu 3.NL Centar naši seniori danas su remizirali 0:0 s Savom iz Strmca Samoborskog. Na igralištu Save Zeleni su nastupili u sastavu Gugec – Vranić, Marović, Gulin (od 65.Dolovčak), Knežević (od 52.Sekulić) – Lovrić, Šipuš, Miočinović (od 46.Horvatin), Vlajsović – Baniček, Perić (od 84.Roksa). U ostalim utakmicama 32.kola Segesta – Vrapče 2:2, HAŠK – Tondach 5:1, Zagorec – Maksimir 1:0, Samobor – Ponikve 5:3, Bistra – Kurilovec 1:0, Zelina – Gaj 2:3 i Dinamo (OO) – Trešnjevka 1:0.

TABLICA: 1. Segesta 71, 2. Gaj 60 (-1), 3. Lučko 57 (-1), 4. Vrapče 51 (-1), 5. Ponikve 51, 6. Maksimir 50, 7. Lukavec 48, 8. Zagorec 45 (-1), 9. Trešnjevka 44, 10. Dinamo (OO), 11. HAŠK 43, 12. Samobor 43, 13. Kurilovec 42, 14. Mladost 37 (-1), 15. Bistra 37, 16. Zelina 26, 16. Sava Strmec 23 i 18. Tondach 23.

Prije nastupa seniora u Strmcu u obližnjem Rakitju, na igralištu Tigra iz Svetog Nedjelje, gostovali su naši juniori i kadeti u sklopu 28.kola 3.NL Centar i osvojili puni bodovni plijen. Juniori trenera Roberta Perkovića izborili su u srazu s vršnjacima Tigra pobjedu 3:2 golovima Luke Mikulića (u 62.minuti), Lukasa Davorije (83.) i Ivana Gabriela Ivankovića u 88.minuti. Kadeti trenera Velimira Horvatina su svoje suparnike deklasirali pobjedom 7:1 golovima četverostrukog strijelca Sebastijana Lukića, Luke Oseničkog (2) i Gabriela Tadića. Juniori su ovom pobjedom utvrdili četvrto mjesto na tablici s tri boda manje i utakmicom manje u odnosu na vodeću Brezovicu koja ima 62 boda. Kadeti drže šesto mjesto na tablici na čijem je vrhu također Brezovica s 61 osvojenim bodom. S pogocima u Rakitju Sebastijan Seba Lukić drži četvrto mjesto najboljih strijelaca lige s 26 postignutih golova. Vodeći je kadet Pregrade David Lovrenščak s 41 golom na kontu.

Čestitke našim seniorima, juniorima i kadetima na osvojenim bodovima ove nedjelje.