ZAGREB Igralište u Stenjevcu. Gledatelja: 70. Sudac: Jerneić (Zabok).
STRIJELCI: 1:0 – Đopar (41), 2:0 – Berić (87).
PONIKVE: Orlović – Bakarić, Miklečić, Žejavac, Brcko – Devčić, Atlija, Vragolović, Koletić (od 58.Fajdiga) – Blagoev (od 75.Berić), Đopar (od 85.Bešlić). TRENER: Hrvoje Pipinić.
MLADOST: Gugec – Smakiqi (od 46.Kihalić), Šipuš, Vranić – Baniček, Lovrić, Handanović, Papić (od 87.Pipalović), Miočinović (od 67.Alapić) – Mioković (od 67.Jandrić), Hrnčević. TRENER: Ivica Vidović.
Crvena oprema u kojoj naši seniori nastupaju u gostima kada je s druge strane igrališta također klub čije su boje zelene, nije se pokazala sretnom ni na gostovanju kod zagrebačkih Ponikvi. Ni po pitanju bodova koje su danas upisali domaćini, ni po pitanju postignutog gola, jer treću utakmicu zaredom izabranici trenera Vidovića nisu pronašli put do mreže suparnika. Za razliku od prošlotjedne utakmice na Gradskom stadionu s Samoborom kada se napadački učinak naših seniora uglavnom sveo na pokušaje s distance, danas su kroz igru i uspješan ‘zadnji pas’ izradili pet stopostotnih prilika, pogodili stativu i vratnicu, tako da se može kazati da lopta jednostavno nije htjela u gol domaćeg vratara Orlovića. Seriju priliku naši seniori otvorili su u 16.minuti, Hrnčević je idealno centrirao za usamljenog Miokovića na ‘petercu’ šesnaesterca domaćih, naš napadač upućuje mlaki udarac glavom koji završava u naručju vratara Ponikvi. U 27.minuti opet je Hrnčević u naletu, prebacuje s korner linije kompletnu domaću obranu, ali nema tko pogurnuti loptu preko gol linije za vodstvo igrača u crvenoj opremi. Kazna je, naravno, stigla u 41.minuti, probijena je desna strana naše obrane, uslijedio je ubačaj Blagoeva koji Đopar posprema iz blizine u našu mrežu za 1:0. Imali su domaći još nekoliko opasnih pohoda preko raspoloženog Đopara, Bakarić je na otvaranju utakmice uzdrmao i stativu našeg gola, ali glavnina prvog dijela prošla je u ravnopravnoj izmjeni pokušaja jedne i druge momčadi da kroz pas igru prijeđu u posljednju trećinu terena. U nastavku naši seniori nisu imali što čekati, tako su se postavili, visokim pritiskom tražili su što više ulazaka pred i u šesnaesterac Ponikvi koje su se povukle i čekale priliku iz kontri. Na otvaranju nastavka velika prilika za Miočinovića koji je nakon ubačaja danas odličnog Handanovića, i proigravanja Hrnčevića koji je najsnalažljiviji u gužvi u šesnaestercu Ponikvi, u prilici s dva-tri metara proslijediti loptu u gol, no brža je u reakciji obrana domaćih i prilika odlazi u nepovrat. Uslijedila je kontra Ponikvi iz koje je Đopar u stopostotnoj prilici, ‘oči u oči’ s Gugecom koji izlazi kao pobjednik iz odsudne situacije. U 72.minuti Kihalić je probio lijevi bok, idealno poslužio Jandrića čiji je šut s vrha peterca odsjeo na gredi vratiju domaćih. U 83.minuti Hrnčević je sve sam napravio, okrenuo domaće stopere na visini jedanaesterca i onda desnom gađao nebranjeni dio gola Ponikvi, no lopta odsjeda na stativi. Četiri minute kasnije zaboravili su naši seniori po ubačaju Devčića na napadača Berića u srcu šesnaesterca koji glavom pogađa gornji kut vratiju nemoćnog Gugeca. Domaći su mirno priveli kraju utakmicu u kojoj su bili miljenici sreće, praktički ne izlazeći iz naručja svoga vratara Orlovića u drugom poluvremenu. Ali tako je to u nogometu, našim seniorima ne ostaje drugo nego se okrenuti domaćinstvu Gaju u idućem kolu, valjda će ‘lopta’ negdje vratiti ono što je danas uskratila.
U OSTALIM UTAKMICAMA 11.KOLA: Lučko – Dinamo (OO) 3:2, Segesta – Vrbovec 3:1, Ravnice – Kurilovec 1:1, Maksimir – Lukavec 3:1, Samobor – HAŠK 3:1 i Gaj – Trešnjevka 2:1.
LJESTVICA: 1. Lučko 26, 2.Maksimir 24, 3. Karlovac 23 (-1), 4. Vrapče 21 (-1), 5.Segesta 19, 6. Ponikve 16, 7.Trešnjevka 16…..14. Mladost 10, 15. Dinamo (OO) 10, 16. HAŠK 9, 17. Lukavec 8 i 18. Sava Strmec 5.