VRAPČE U FINIŠU DEKLASIRALO ZELENE
Vrapče – Mladost 4:0 (1:0)
16.kolo 3.HNL SREDIŠTE
ZAGREB Igralište Vrapča. Gledatelja: 50. Sudac: Bujan (Guci Draganički). Pomoćnici: Neralić i Pranjić.
STRIJELCI: 1:0 – Marić (22), 2:0 – Tomšić (48), 3:0 – Markušić (85), 4:0 – Markušić (87).
VRAPČE: Ševerdija – Ćosić, Nikšić, Milinović, Hajnal – Marić (od 87.Cigrovski), Kopljar (od 24.Nasri), Ajanović (od 76.Gulin), Tomšić (od 76.D.Prenkapalaj) – Markušić, M.Prenkpalaj (od 76.Strmečki).
TRENER: Denis Bezer.
MLADOST: Jelavić – Hadžić (od 55.Baniček), Marović (od 55.Gršić), Vučak – Dolovčak, Lovrić, Ćavar (od 81.Perić), Godić, Amoateng (od 81.Papić) – Balen, Bužanić (od 66.Korečić). TRENER: Boris Perković.
U posljednjem gostovanju ove jeseni naši seniori uvjerljivo su poraženi od domaćina koji je znao kazniti pogreške u našoj užoj obrani, ali i promašaje Zelenih u stopostotnim prigodama. Lovriću je u 44.minuti vratar Ševerdija ‘skinuo’ čisti zicer kada je naš kapetan neometan šutirao iz srca šesnaesterca Vrapča, zatim je u 54.minuti Vučak preko već svladanog Ševerdija uputio loptu snažnim udarcem u prečku dok je u sudačkoj nadoknadi Korečić okrenuo nadomak gola svog ‘čuvara’ i plasirao loptu pokraj nemoćnog vratara ‘žuto-plavih’ u stativu. S druge strane, Vrapče je realiziralo praktički sve svoje prilike na današnjoj utakmici, u tipičnoj maniri ‘kontraške’ ekipe koja ne može ništa na postavljenu obranu ali je zato vrlo ubojita po oduzetoj lopti te je proslavila pobjedu na oproštaju od svojih navijača Lunaticsa za ovu jesen. Naši seniori od polusezone će se oprostiti iduće subote kada na Gradski stadion stiže Bistra. U ostalim utakmicama 16.kola koje su igrane danas postignuti su slijedeći rezultati: Kurilovec – Trešnjevka 1:2, Karlovac – Dugo Selo 1:1, Ravnice – Maksimir 1:2, Segesta – Ponikve 1:0 i HAŠK – Zagorec 0:2. Sutra igraju Trnje – Lukavec, Bistra Lučko i Gaj – Vrbovec.