JUNIORI I KADETI POTOPILI ZAGREBAČKI ZET:
Na jučerašnji trijumf seniora nad Zelinom u 11.kolu 3.NL Centar danas su se nadovezali juniori i kadeti ostvarivši u 9.kolu Treće NL Centar pobjede nad vršnjacima zagrebačkog ZET-a. Kadeti trenera Velimira Horvatina i Mirsada Lugonića su u prvoj utakmici dana izveli pravu kanonadu na gol ZET-a zabilježivši pobjedu 7:0. Trostruki strijelac bio je Sebastijan Lukić-Seba u 18., 27. i 79.minuti, dva gola zabio je Gabriel Tadić u 37. i 65., a po jedan Josip Keserović u 43. i Luka Osenički u 77.minuti. U početnih 11 kadeta bili su Šako, Šimundić, Krajačić, Marđetko, Škorić, Jurić, Lukić, Keserović, Tadić, Šošić i Stanić. U nastavku su u igru ušli Zejnić, Muža, Osenički, Krnic, Osmani, Mijatović i Grgić. Čestitke trenerima i igračima naše kadetske momčadi na vatrometu golova i napadačkih pohoda! I juniori trenera Roberta Perkovića ušli su u današnji sraz bolje i poduzetnije od gostiju iz Zagreba nanizavši nekoliko izglednih prilika te povevši golom Remete u 31.minuti. U 32.minuti iz nemoći gostiju proistekao je crveni karton Lujiću zbog psovanja suca i brojčana premoć naših juniora na travnjaku. Iako je ZET u nastavku smogao snage poravnati, Zeleni u 72.minuti golom Iharoša dolaze u drugo vodstvo na utakmici i uspješno privode drugu uzastopnu i ukupno četvrtu pobjedu kraju. Trener Perković na igralište s umjetnom travom Gradskog stadiona izveo je početnu postavu Lešić, Kastmiler, Pucović, Tepić, Mikulić, I.Davorija, Stipić, Muretić, Školneković, Remeta i Roksa. U nastavku su u igru ušli Knežević, Mijatović i Iharoš. Čestitke treneru Perkoviću i juniorima na nastavku pobjedničke serije u prvenstvu.