Ravnice – Mladost 1:1 (1:0)
ZAGREB Igralište kraj Zoološkog vrta. Gledatelja: 100. Sudac: G.Jović. Pomoćnici: J.Jović i Brozović.
STRIJELCI: 1:0 – Glasnović (1), 1:1 – Perić (57).

RAVNICE: Vuksan – Čečura, Kopić, Hlebec, Orešković (od 62.Alili) – Novak, Toš, Mioković, Glasnović – Topić, Soldo (od 62.Kesić). TRENER: Dubravko Čavka.
MLADOST: Gugec – Cerovski (od 74.D.Šipuš), Marović, Vranić – Baniček, Lovrić, Pipalović, Handanović, Perić (od 90.Filipović) – Kožić, Alapić. TRENER: – .

Remijem kod Ravnica i golom Ivana Perića naši seniori prekinuli su niz od tri prvenstvena poraza bez postignutog gola. Gledajući današnji sraz s Ravnicama po igri u polju i broj ulazaka u završnicu napada Zeleni imaju razloga žaliti za dva izgubljena boda jer su po tim pitanjima pokazali više od suparnika. No, kada se uzme da je domaćin poveo već u prvom napadu na utakmici a u 79.minuti imao kazneni udarac, bod je itekako vrijedan. Uz to, hendikep za našu momčad bilo je i odsustvo trenera Vidovića zbog bolesti. S druge strane, u odnosu na sraz u tjednu s Savom iz Strmca Samoborskog u momčad su se vratili kapetan Ivan Lovrić i Anes Handanović i to se odmah vidjelo na organizaciji igre, sigurnom pasu i prijenosu igre pred gol suparnika koji je poveo u 1.minuti nakon što je Glasnović izbjegao zaleđe po upućenoj dijaganoli iz zadnjeg reda svije momčadi i rutinirano savladao Gugeca za 1:0. Nije rano primljeni gol poremetio Zelene koji gotovo cijelo prvo poluvrijeme uspješno drže posjed i razvijaju akcije prema golu Ravnica. Niz uspješnih pohoda i po lijevom i po desnom boku napada te ubačaja Baničeka, Kožića, Alapića i Cerovskog u šesnaesterac suparnik nije urodio ‘matom’ za domaću obranu. Najbliže golu Zeleni su bili u 31.minuti kada je Perić izbačen u stopostotnu prigodu, naš napadač prebacio je palog vratara domaćih, no lopta odlazi pokraj gola. U smiraju prvog dijela, kako to obično biva, Ravnice su izvele kontranapad za Glasnovića čiji snažan udarac iz blizine nogom brani i danas pouzdani Gugec. Domaći u nastavak ulaze riješeni preuzeti kontrolu u središnjicu terena, no bez uspjeha. Ponovo su naši seniori ti koji imaju sigurniji pas i prijenos igre u zadnju trećinu terena. U 57.minuti Alapić je u solo akciji probio desni bok domaće obrane i idealno centrirao za Perića koji iz blizine trese mrežu Ravnica za 1:1. Od 60. do 79.minute dodatno se digao ritam utakmice s brojnim pohodima s sjedne i s druge strane, i uz dinamiku, angažman i preuzimanje rizika s obje strane što je itekako mogla zadovoljiti gledalište. U 79. minuti vrlo mirna i korektna utakmica izrodila se u incident jer je sudac Jović kontakt Vranića i Topića, dok je lopta upućena od Novaka odlazila u gol aut, ocijenio kao prekršaj za najstrožu kaznu u korist Ravnica. Dugo su prosvjedovali igrači u zelenoj opremi kod suca Jovića, a u raspravu su se uključili i domaći igrači tako da se na izvođenje penala čekalo nekoliko minuta. Na koncu je Topić s ‘kreča’ uputio šut koji odlazi preko gola za veliko slavlje Zelenih i naše klupe. Do kraja se utakmica smirila, Zeleni su imali nekoliko obećavajućih ‘slobodnjaka’, ali bez ugroze za domaćeg vratara. Tako su Zeleni produljili tradiciju neporaženosti na igralištu Ravnica i s optimizmom se okreću idućem kolu i domaćinstvu jednoj od najboljih momčadi lige Maksimiru.

U OSTALIM UTAKMICAMA 25.KOLA: Karlovac – Lukavec 2:0, Lučko – Sava Strmec 1:0, Vrbovec – Vrapče 1:3, Segesta -Kurilovec 1:0, Samobor – Gaj 0:1, Ponikve – Dinamo (OO) 0:3.

TABLICA: 1. Karlovac 63, 2. Vrapče 52, 3. Lučko 48, 4. Maksimir 46, 5. Samobor 44, 6. Segesta 37, 7. Ponikve 37, 8. Gaj 36….12. Mladost 27, 13. Bistra 27 (-1), 14. Dinamo (OO) 26, 15. Ravnice 26, 16. HAŠK 25 (-1), 17. Vrbovec 21 i 18. Sava Strmec 20.