ODRANSKI OBREŽ Igralište SRC Krčevine. Gledatelja: 100. Sutkinja: Šegota (Zagreb). Pomoćnici: Deverić i Aščić.

STRIJELAC: 1:0 – Vedriš (90).
DINAMO: Šolčić – Pavlović, Kasumović, Salopek, D.Pršir (od 67.Rebernjak) – Halama (od 85.M.Pršir), Adamić (od 85.Batinić), Puntar, Vedriš – Bencetić (od 90.Milašinović), Jurilj. TRENER: Dario Zanić.
MLADOST: Gugec – Cerovski, Marović, Vranić, Baniček (od 80.Tepić) – Lovrić, Handanović, Čajani, Miočinović (od 46.Žužić)– Perić, Cerjak (od 23. Alapić). TRENER: Ivica Vidović.

CRVENI KARTON: Jurilj (67. – drugi žuti karton).

Igrajući posljednjih 25 minuta utakmice s igračem više u polju, naši seniori uspjeli su danas izgubiti od pomlađenog domaćina u Odranskom Obrežu i tako zakoračiti u novu sezonu s dva poraza i bez postignutog gola. U otvaranju utakmice vidjelo se da će Dinamo nakon havarije u prvenstvenoj premijeri (0:6 kod Segeste u Sisku) opreznijim pristupom pokušati prije svega dobro zatvoriti pristupe svom golu, a da ni naši seniori neće jurišati na gol suparnika bez prijeke potrebe. Kada se tome doda vruće vrijeme i atmosfera na tribini igrališta SRC Krčevine bez posebnog poticaja za takmace na travnjaku, ne čudi da je prvo poluvrijeme prošlo bez ijedne izgledne prigode na obje strane. Stvari su po zlu za Zelene krenule u 23.minuti kada se ozlijedio Ivan Cerjak, praktički ‘iz ničega’, u pokušaju da ‘ukroti’ loptu, pa je morao izaći iz igre. Istina, Cerjaka je zamijenio Alapić koji je u drugom poluvremenu zadavao velike probleme domaćoj obrani, ali ozljeda Cerjaka smanjila je ionako mali broj opcija za napad Zelenih. U otvaranju nastavka naši seniori krenuli su odlučnije na gol suparnika. U 47.minuti velika prilika za Alapića. U brzom pohodu po lijevom krilu Čajani je izbačen u prigodu ubačajem ugroziti gol domaćih, uslijedilo je proigravanje najmlađeg prvotimca Zelenih za Alapića koji je na nekih sedam metara od gola domaćih primirio loptu i uputio šut na gol Dinama koji vratar Šolčić nogom odbija u polje. U 52.minuti, kako se pokazalo, prilika utakmice za naše seniore. Alapić je s visine šesnaesterca uputio snažan udarac u daljnji kut vratiju domaćih, Šolčić je paradom obranio, ali i odbio loptu na ‘peterac’ gdje je na šutu potpuno sam Perić, čiji pokušaj na prazna vrata odlazi iznad grede. Iako je u 56.minuti sutkinja Šegota označila zaleđe u akciji naših seniora koja je Alapića izbacila u još jednu stopostotnu prigodu, treba spomenuti I tu situaciju u kojoj je Šolčić dva puta ‘skinuo’ šuteve našeg napadača iz blizine. Kada je u 67.minuti nervozni Jurilj dobio drugi žuti karton i Dinamo ostao s igračem manje u polju, činilo se da će Zeleni oploditi premoć u nastavku i doći do sva tri boda. No, u posljednjih 25 minuta nismo vidjeli prigode igrača u zeleno-bijeloj opremi kakve smo vidjeli u otvaranju nastavka. Domaći su požrtvovnom igrom branili i obranili svoj gol da bi u sudačkoj nadoknadi uspjeli uzeti i puni plijen. Nakon ubačaja iz kuta Vedriš je bio najspretniji u gužvi ispred Gugeca i prizemnim šutem pogodio mrežu Zelenih za 1:0 i veliko slavlje domaćih. Ubrzo je označen i kraj utakmice, naši seniori popadali su po travi ne vjerujući što im se dogodilo. Iz praktički jedinog udarca na utakmici u vrata Gugeca Dinamo je došao do gola i tri boda. Odranski Obrež ostaje neosvojiva tvrđava za naše seniore, a ako im je nekad sve išlo na ruku da je osvoje, onda je to bilo danas.