TRIJUMFI JUNIORA I KADETA NA GOSTOVANJU KOD ZAGREBAČKOG ZET-a
Naši juniori i kadeti danas su se s gostovanja zagrebačkom ZET-u u okviru natjecanja Treće NL Centar vratili s punim plijenom i uvjerljivim pobjedama. Juniori trenera Roberta Perković svladali su domaćine s 4:2, iako su se nakon pola sata igre našli u zaostatku od dva gola razlike. No, uslijedio je veliki preokret Zelenih koji su golovima načinili Fran Roksa (31-11m), Lukas Davorija (50), Eugen Stipić (69) i Filip Iharoš u 90.minuti. Kadeti su bili još uvjerljivi, zabilježivši pobjedu 5:1 golovima Gabriela Tadića (30) i četverostrukog strijelca Sebastijana Lukića koji je domaćeg vratara matirao u 60., 78., 83. i u 90.minuti. Čestitke trenerima naših kadeta i juniorima i dečkima na uvjerljivim pobjedama na zagrebačkoj Savici.