U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči nastavka prvenstva 3.HNL Središte naši seniori danas su na Gradskom stadionu svladali županijskog ligaša Milku Trninu iz Vezišća s 5:0. Strijelci u pobjedi Zelenih bili su Andrej Pavlović (11.), Antonio Hrnčević (44.), Gordan Godić (68), Ivan Lovrić (73. s 11m) i Ivan Marović u 89.minuti. Trener Boris Perković izveo je na travnjak početnu jedanaestoricu Jelavić – Pavlović, Vučak, Ćavar, Gršić – Thaci, Lovrić, Godić – Balen, Hrnčević – Pličanić. Od prve minute Zeleni su uspostavili dominaciju u polju, pomaknuvši visoke linije prema golu suparnika koji je teško dolazio do sigurnog pasa i ulaska u posljednju trećinu terena i šesnaesterac Zelenih. U takvom odnosu snaga bilo je samo pitanje s koliko će golova razlike naši seniori dobiti ovu test utakmicu i napraviti dobar uvod za start prvenstva. U završnici akcija Zeleni su tri puta (Pavlović, Hrnčević, Godić) pogađali mrežu suparnika sigurnim prizemnim šutevima s distance, dok je Lovrić realizirao kazneni udarac koji je izborio Pavlović,a Marović zatresao mrežu gostiju nakon ubačaja Papića koji je, kao i Marović, ušao u igru nastavku. Naši seniori sada se okreću startu prvenstva i domaćinstvu zagrebačkom Trnju iduće subote na Gradskom stadionu. (20.2.)