U 8.kolu Treće NL Centar naši juniori svladali su u Buzinu domaću Mladost 3:0, pogocima Frana Rokse u 12., Lukasa Davorije u 20. i Ivana Davorije u 34.minuti. Četvrta je to pobjeda izabranika trenera Roberta Perkovića u ovome prvenstvu, a izborili su je u sastavu Škorić – Mijatović, Pucović, Mikulić, Kastmiler – I.Davorija, Stipić, L.Davorija, Remeta – Tepić, Roksa. U igru je u nastavku ušao i Nikić. Naši juniori odlično su ušli u utakmicu i brzim i tečnim akcijama stavljali domaćina na iskušenja kojima je odolijevao do 12.minute kada je Roksa iz blizine savladao domaćeg vratara i ‘načeo’ suparnika. Do odmora su Lukas i Ivano Davorija podigli prednost svoje momčadi, danas u crvenoj opremi, na nedostižnu prednost. U nastavku je imenjak iz Buzina nametnuo agresivnu igru i kakav-takav pritisak prema našem golu, ali bez učinka jer je uža obrana izabranika trenera Perkovića danas bila vrlo sigurna. Sve čestitke našim juniorima i treneru Perkoviću na uvjerljivoj pobjedi i igri. Prije juniora na odlično pripremljen travnjak u Buzinu izašli su kadeti dvaju Mladosti, domaći su bili uspješniji i slavili s 3:1. Strijelac za naše kadete bio je Sebastijan Lukić u 26.minuti, a s vodstvom izabranika trenerskog tandema Velimir Horvatin-Mirsad Lugonić se otišlo i na odmor. No, u nastavku velika inicijativa domaćih i potpuni preokret. Za kadete su nastupili Zejnić, Marđetko, Krnic, Duspara, Škorić, Lukić, Jurić, Keserović, Muža, Osenički i Šošić. U nastavku su u igru ušli Mijatović, Grgić i Krajačić.