U nastavku priprema za nastavak prvenstva 3.HNL Središte naši seniori danas su u trening utakmici deklasirali županijskog ligaša Lekenika s 7:2 (5:0). Peterostruki strijelac bio je povratnik u zeleni dres Zvonimir Filipović koji je pogađao mrežu Lekenika iz raznih pozicija i situacija – iz ‘slobodnjaka’, šutevima nakon prodora s krila i, na koncu, i iz voleja u smiraju utakmice za konačan rezultat. Uz izvanrednog Filipovića, strijelci u pobjedi Zelenih bili su i Korečić i Đebro, dok su za Lekenik golove postigli Balen i Raković. Uz spomenute strijelce, za Zelene su danas nastupili i vratar Jelavić, Lovrić, Lovreković, Petrović, Baniček, Kapac, Hrnčević, Radman, Đusi, Medarević, Pedljo i Dolovčak. Dok je u prvom dijelu dominacija igrača u zelenoj opremi bila totalna izražena kroz vodstvo od 5:0 i presing koji je goste ostavio bez organizacije igre i učestalijih prelazaka na suparničku polovicu igališta, u nastavku su Lekeničani došli do ‘zraka’ i uspjelih akcija okrunivši ih pogocima. Sve u svemu, još jedna uspjela trening utakmica izabranika trenera Ivana Kodrića uoči nastavka prvenstva. Posebno je dojmljiva efikasnost Zelenih, u dva dana deset puta su pogađali mrežu suparnika, no izražena je i disciplina u igri, čvrstoća obrambenog bloka i raznovrsnost u rješenjima kada se osvoji lopta i krene u pohod na suparnički gol. Sve to itekako ohrabruje uoči nastavka prvenstva.